دوفصلنامه مدیریت منابع انسانی در ورزش

Human Resource Managment in Sport Journal

برای مدیریت خردمندانه و موثر در سازمان های ورزشی به روش های پژوهشی نو و بدیع نیاز است و هدف از این نشریه علمی، گسترش اندیشه ها و نتایج نوآوری های پژوهشی در زمینه های مدیریت در ورزش با رویکرد منابع انسانی است، این نشریه در زمینه آسیب شناسی چالشهای کنونی ورزش، ترسیم دورنمای مطلوب برای حوزه مدیریت و منابع انسانی در ورزش، تصمیم سازی برای کمک به تصمیم گیری مدیران ورزشی و بالاخره ارتقا سطح علمی و آگاهی کارشناسان این حوزه می باشد. بنابراین کلیه محققان عرصه ورزش می توانند از طریق این نشریه آخرین یافته های پژوهشی خود را با رویکردهای مربوط به مدیریت و منابع انسانی در ورزش در اختیار اندیشمندان و دست اندرکاران قرار دهند.

اعتبارعلمی-پژوهشی نشریه ی «مدیریت منابع انسانی در ورزش» در تاریخ ۱۶ آبان ماه ۱۳۹۴، طی نامه‌ی به شماره‌ی ۳/۱۸/۱۶۸۱۵۲ از کمیسیون بررسی نشریات علمی کشور- وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دریافت شده است.

انتشار نشریه‌ی علمی-پژوهشی «مدیریت منابع انسانی در ورزش» در جلسه‌ی هیات نظارت بر مطبوعات مورد موافقت قرار گرفته و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی) مجوز انتشار نشریه را به شماره‌ی ۹۳/۵۱۹۷ در تاریخ ۹۳/۰۳/۰۵ صادر نموده است.

مقالات مهم ژورنال از کلیه شماره ها (بیشترین دریافت)

مشاهده همه مقالات