Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
ورود |عضویت رایگان |راهنمای سایت |عضویت کتابخانه ها

فرم پیشنهاد نشست جدید در پایگاه سیویلیکا

شما می توانید نشست مورد نظر خود را در این بخش به سیویلیکا پیشنهاد دهید. پس از بررسی و تایید، اطلاعات نشست به صورت عمومی در بخش نشستهای علمی نمایش داده می شود.
خواهشمندیم قبل از ثبت نشست در پایگاه، از طریق بخش جستجوی نشستها مطمئن شوید که این نشست قبلا در پایگاه ثبت نشده باشد. همچنین از ثبت تکراری نشستها جدا خودداری فرمایید و هر نشست را فقط یک بار ثبت نمایید.

در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی و یا دریافت خدمات خاص از مجموعه سیویلیکا حتما با ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۰۰۸۰۴۴ و ۰۲۱۸۸۳۳۵۴۵۱ داخلی ۲ (دو)


مرحله اول: انتخاب پوستر
مرحله دوم: ثبت اطلاعات جلسه دفاع و سخنرانی علمی
عنوان فارسی رویداد:

عنوان انگلیسی:
این رویداد در کدام تقسیم بندی میگنجد:

برگزار کنندگان رویداد:
اسامی برگزارکنندگان رویداد را وارد نمایید
تاریخ شروع:
تاریخ خاتمه: در صورتی که نشست یک روزه است تاریخ خاتمه را خالی بگذارید
ساعت شروع نشست: ساعت خاتمه

محل برگزاری نشست:استان
انتخاب استان
شهر
انتخاب شهر
آدرس :
توجه: اطلاعات زیر به صورت عمومی در پایگاه نمایش داده خواهند شد. اگر نشست به صورت دفاعیه پایان نامه است، الزامی به درج اطلاعات تماس عمومی زیر نیست. اطلاعات تماس شخصی شما در انتهای فرم دریافت خواهد شد که محرمانه است و در سایت نمایش داده نمی شوند.
وبسایت:
ایمیل:
تلفن:
فکس:
توضیحات نشست به زبان فارسی:
سرفصلها، محورها و توضیحات خاص نشست را که به صورت عمومی در پایگاه نمایش داده خواهند شد را اینجا وارد نمایید. در صورتی که که جلسه دفاع را معرفی می نمایید می توانید مقدمه ای از پایان نامه و سرفصلها را درج فرمایید.
معرفی سخنرانان:
لطفا نام و سمت سخنرانان را در بخش زیر وارد نمایید. در صورتی که جلسه دفاع را وارد می نمایید، مشخصات ارائه کننده، اساتید و داوران را نیز وارد نمایید.

اطلاعات شخصی تکمیل کننده فرم
اطلاعات زیر فقط به منظور تماس با شما و تایید اطلاعات در صورت نیاز می باشد و به هیچ عنوان به صورت عمومی نمایش داده نمی شوند و پیش ما محفوظ خواهد بود.
نام و نام خانوادگی شما:
آدرس ایمیل شما:
تلفن تماس مستقیم:

راهنمای ثبت نشست

ثبت نشست در پایگاه سیویلیکا دو مرحله ای است. ابتدا در مرحله اول، پوستر نشست و یا اطلاعیه جلسه دفاع را انتخاب و آپلود می فرمایید. با ثبت پوستر نشست، بخش دوم فرم ظاهر می شود. در مرحله دوم، اطلاعات پایه و عمومی نشست را درج نموده و کلید ثبت اطلاعات را می زنید. با توجه به اینکه اطلاعات سخنرانان و ارائه کنندگان توسط سیویلیکا در پایگاه درج و کد محقق به ایشان اختصاص می یابد، لذا در بخش اطلاعات سخنرانان، نام و سمت علمی کلیه سخنرانان، اساتید راهنما، مشاور و داور جلسات دفاع و ... را وارد نمایید. این اطلاعات توسط سیویلیکا در بخش افراد مهم علمی وارد و کد محقق به آنها اختصاص می یابد.

چه نوع جلساتی را در سیویلیکا ثبت کنیم؟

هر نوع سخنرانی علمی، جلسات دفاعیه پایان نامه های دوره کارشناسی ارشد و دکترا، دوره ها و کارگاههای آموزشی و سمینارهای علمی که به صورت فراخوان مقاله برگزار نمی شوند و به صورت سخنرانی متخصصان مدعو برگزار می شود در این بخش قابل ثبت و پیشنهاد است.
نشستهایی که صرفا حالت تجاری دارند و جایگاه علمی و تخصصی نداشته باشند، در این بخش تایید نمی شوند.
آیا میدانید که بیشتر ارائه کنندگان مقالات به دنبال ارائه مقاله خود در کنفرانسهای معتبر هستند. نشانه حمایت سیویلیکا، این اعتبار را برای کنفرانسها فراهم می نماید.
سیویلیکا با برخورداری از امکانات تخصصی ارسال ایمیلهای فراخوانهای مقاله به گروه هدف در هر حوزه تخصصی، به سادگی دسترسی مستقیم با مخاطبان هر کنفرانس را برای دبیرخانه فراهم می آورد.
پشتیبانی