ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید
CIVILICAWe Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
20
آبان

نهمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی مهندسی مواد و متالورژی ایران و چهاردهمین همایش ملی مشترک انجمن مهندسی متالورژی و مواد ایران و انجمن ریخته گری ایران

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

نهمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی مهندسی مواد و متالورژی ایران و چهاردهمین همایش ملی مشترک انجمن مهندسی متالورژی و مواد ایران و انجمن ریخته گری ایران در تاریخ 20 آبان 1399 تا 21 آبان 1399 توسط و تحت حمایت سیویلیکا در شهر null برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

کداختصاصی کنفرانس: IMES14
حوزه های تحت پوشش: مهندسی مواد
برگزار کننده: انجمن مهندسی متالورژی ایران, انجمن مواد و متالورژي ايران - انجمن علمي ريخته‌گري ايران و تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری:

كنفرانس بين‌المللي iMat يكي از مهم‌ترين اجتماعات متخصصين مواد، متالورژي و معدن به منظور ارائه­ ي دستاوردهاي علمي، تكنولوژي‌‌‌هاي نوين و محصولات جديد بين‌المللي در منطقه خاورميانه است.

اين كنفرانس در ابتدا از سال 2007 با همت انجمن مهندسي متالورژي و مواد ايران به رياست دكتر محمود نيلي احمدآبادي و انجمن علمي ريخته‌گري ايران به رياست دكتر جلال حجازي با هدف ايجاد زمينه مطلوب جهت ارائه توانايي‌هاي روزافزون دانشجويان و صنايع مرتبط آغاز به كار نمود. پس از گذشت شش سال و با توجه به استقبال روزافزون مخاطبين اين كنفراس، در سال 2012 براي اولين بار در سطح بين‌المللي برگزار شد و توانست زمينه‌ساز ايجاد محيطي جهت ارائه دستاوردهاي روز دنيا و به اشتراك گذاشتن دانش و تخصص شود.

 

iMat2017 در گامي نوين، برخاسته از تجربيات دوره‌هاي گذشته و براي اولين بار بصورت مستقل، زمينه‌اي مناسب فراهم آورد تا بيش از 1000 دانشجو از سراسر دنيا را گرد هم آورده و طي دو روز در هتل المپيك تهران به ارائه بيش از 550 مقاله بپردازند. همچنين نمايشگاه iMat2017 زمينه‌اي شد تا صنايع متالورژي از ايران و ساير كشورها در مورد بازار صنايع مختلف متالورژي، مشاركت كرده و قراردادهاي تجاري را منعقد كرده و همچنين علم و تكنولوژي مرتبط با صنايع متالورژي را تبادل كنند تا افق روشني براي ايران و منطقه خاورميانه ترسيم نمايد.

iMat2018 با بهره‌گيري از تجربيات اساتيد، صنعتگران و محققين به مدت دو روز و در مصلي تهران در مسيري جديد گام نهاد تا زمينه‌ي ارتباط هرچه بيشتر زنجيره‌ي معدن و متالورژي فراهم شود و همچنين ارتباط تنگاتنگي بين دانشجويان، محققين و صاحبان صنايع برقرار گردد. برگزاري نمايشگاه‌هاي بزرگ مهندسي مواد و متالورژي و همچنين فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در معدن و صنايع معدني ايران در حاشيه‌ي كنفرانس، اين فرصت را فراهم آورد تا شركت‌كنندگان و خصوصا محققين امكان ارائه‌ي يافته‌هاي خود به صاحبان صنايع را يافته و نسبت به جذب سرمايه‌گذار براي طرح‌هاي خود اقدام نمايند. در اين دوره از كنفرانس بيش از 650 مقاله علمي و صنعتي توسط اعضاي محترم هيئت علمي دانشگاه‌ها، دانشجويان و صنعتگران ارائه گرديد.
كنفرانس بين‌المللي مهندسي مواد و متالورژي در هشتمين دوره خود (iMat2019)در سطح وسيع بين‌المللي و با حضور 25 مهمان خارجي از كشورهاي آلمان، تركيه، اسپانيا، روماني، پاكستان، استراليا، آفريقاي جنوبي، كانادا برگزار گرديد كه به ارائه مقالات و ايفاد سخنراني پرداختند، برگزار شد.  در اين دوره از كنفرانس بالغ بر 800 مقاله به دبيرخآنه ارسال شد كه در نهايت 450 مقاله براي ارائه در كنفرانس پذيرفته گرديد.

هم­‌اكنون دبيرخانه­‌ي نهمين كنفرانس و نمايشگاه بين­‌المللي مهندسي مواد و متالورژي (iMat2020) آغاز به كار كرده و در تلاش است زمينه­‌ي مناسبي براي حضور و اشتراك نظرات علمي و فنيِ اساتيد، اعضاي محترم هيئت علمي، دانشجويان، صنعتگران و تمامي علاقه­‌مندان حوزه­‌ي مواد، متالورژي و معدن فراهم آورد. اين دوره از كنفرانس به دليل شيوع ويروس كرونا بصورت آنلاين و غيرحضوري برگزار مي‌گردد.

 

محورهاي كنفرانس:

1) متالورژي فيزيكي
2) متالورژي استخراجي
3) متالورژي مكانيكي
4) متالورژي پودر
5) مهندسي سطح
6) ريخته‌گري و انجماد
7) جوش
8) شبيه‌سازي و مدل‌سازي
9) مواد مهندسي
10) مواد پيشرفته
11) انرژي و محيط زيست
12) كرونا و مهندسي مواد

درج در تقویم: 26 مرداد 1399 - تعداد مشاهده 682 بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

وضعیت کنفرانس

در حال پذیرش خلاصه مقاله

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
20 آبان 1399 تا 21 آبان 1399
مهلت ارسال اصل مقالات:
25 مهر 1399
تاریخ اعلام داوری مقالات:
10 آبان 1399

اطلاعات تماس

آدرس ایمیل: info@imatconf.com
شماره تماس: 09022387732-تلفن تماس جهت تماس‌های ضروری (ساعت 16 لغایت 18
وبسایت: پایگاه رسمی کنفرانس

تاریخچه کنفرانس

لیست زیر سایر دوره های ثبت شده برای نهمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی مهندسی مواد و متالورژی ایران و چهاردهمین همایش ملی مشترک انجمن مهندسی متالورژی و مواد ایران و انجمن ریخته گری ایران را نمایش می دهد:

کنفرانسهای مرتبط

کنفرانسهای زیر از نظر موضوعی مشابه نهمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی مهندسی مواد و متالورژی ایران و چهاردهمین همایش ملی مشترک انجمن مهندسی متالورژی و مواد ایران و انجمن ریخته گری ایران هستند:

اطلاع رسانی به دوستان

شما می توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

انجمن مواد و متالورژي ايران - انجمن علمي ريخته‌گري ايران
پشتیبانی