ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
ورود |عضویت رایگان |راهنمای سایت |عضویت کتابخانه ها
27
مهر

چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در علوم و مهندسی

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در علوم و مهندسی روز شنبه، 27 مهر، 1398 توسط دبيرخانه دائمي كنفرانس و تحت حمایت سیویلیکا برگزار گردید.

کداختصاصی کنفرانس: CARSE04
حوزه های تحت پوشش: مهندسی و فناوری
برگزار کننده: دبيرخانه دائمي كنفرانس و تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری:

امروزه فناوري نقش اساسي در بهبود زندگي مردم ايفا مي نمايد لذا استفاده از نظريات و تخصص جامعه نخبگان دانشگاهي و صنعتي براي برنامه ريزي جهت تقويت چرخه صنعت و توليدات در زمينه هاي مختلف علوم ، مهندسي و بكارگيري يافته هاي جديد جهت بومي سازي و بكارگيري تكنولوژي هاي نوين مهندسي در جهان يك نياز مهم مي باشد.همچنين نتايج حاصل از علوم مهندسي در پيشرفت تكنولوژي هاي نو و استفاده از آنها در جوامع بشري مستلزم مديريت برفرآيند توليد، انتقال و توسعه اين علوم ميباشد. نوآوري در علوم مهندسي عامل پيشرفت كشورهاي توسعه يافته در همه جهات مي باشد.

ضرورت توجه به وجود عناصر كاربردي در علوم مهندسي مي تواند حتي پايه هاي توليد ناخالص ملي براي عرصه صادرات پايدار به كشورهاي منطقه و جهان تلقي گردد لذا تقويت هرچه بيشتر تكنولوژي در علوم مهندسي و توسعه آن موجبات خودباوري مردم يك كشور را افزايش داده و آنرا به يك كشور مهم در جهان تبديل مي كند، پس حركت به سوي توسعه وآباداني زماني تحقق مي يابد كه زيرساخت هاي علمي وعملي در اين علوم موجود باشد.دانشگاه ها، نهادهاي مرتبط با علوم مهندسي، دستگاه هاي اجرايي و سازمان هاي صنعتي ضامن ومجري ايجاد اين زيرساخت ها هستند.


از اين رو انجمن مهندسي و تكنولوژي لندن با همكاري جمعي از دانشگاه هاي معتبر و پيشرو در حوزه علوم و مهندسي اقدام به برگزاري  چهارمين كنفرانس بين المللي پژوهش هاي كاربردي در علوم و مهندسي در دانشگاه وريج بروكسل كرده است.

لازم به ذكر است در راستاي  برگزاري موفق دوره اول كنفرانس، دوم  و سوم، و بازتاب بسيار گسترده آنها كنفرانس چهارم با بهره گيري از تجارب گذشته ، اساتيد بزرگوار دانشگاه هاي معتبر جهان و نهادهاي علمي پژوهشي فرصتي مناسب جهت تبادل  اطلاعات و ارائه ي يافته هاي پژوهشي نوين و گردهم آوردن صاحب نظران، انديشمندان، دانشگاهيان، سياستگزاران و مديران، سازمانهاي ذي ربط و علاقه مند، مهندسين مشاور و متخصصان و علاقه مندان مباحث علوم مهندسي در تاريخ 27 مهر ماه 1398 برابر با 19 اكتبر 2019  برگزار خواهد شد. اميد است برگزاري اين كنفرانس امكان تبادل نظر و ايجاد ارتباط علمي با دانشگاه ها ومراكزتخصصي كشور و جهان در زمينه مفاهيم مشترك علوم و مهندسي وسايرموضوعات مرتبط با محورهاي كنفرانس را فراهم سازد. بر اين اساس، دبيرخانه سومين كنفرانس بين المللي پژوهشهاي كاربردي در علوم و مهندسي با افتخار از تمامي متخصصان، كارشناسان، دانشجويان، پژوهشگران و دانشمندان مراكز علمي ، تحقيقاتي و صنعتي دعوت مي نمايد با شركت در برنامه هاي متنوع اين كنفرانس در اين رويداد مهم بين المللي مشاركت نموده وبا ارائه آخرين دستاوردهاي علمي و اجرايي خود، زمينه دستيابي به اهداف فوق را فراهم سازند.

درج در تقویم: 7 اسفند 1398 - تعداد مشاهده 3184 بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
27 مهر 1398

تاریخچه کنفرانس

کنفرانسهای مرتبط

کنفرانسهای زیر از نظر موضوعی مشابه چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در علوم و مهندسی هستند:

اطلاع رسانی به دوستان

شما می توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

دبيرخانه دائمي كنفرانس
پشتیبانی