Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
ورود |عضویت رایگان |راهنمای سایت |عضویت کتابخانه ها
13
آذر

بیست و ششمین همایش ملی بیمه و توسعه

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

بیست و ششمین همایش ملی بیمه و توسعه روز چهارشنبه، 13 آذر، 1398 توسط پژوهشکده بیمه, پژوهشكده بيمه و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار گردید.

کداختصاصی کنفرانس: INSDEV26
حوزه های تحت پوشش: اقتصاد تجاری
برگزار کننده: پژوهشکده بیمه, پژوهشكده بيمه و تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: تهران

درباره همايش

همايش بيمه و توسعه، طي بيست‌و‌پنج دوره برگزاري خود، به‌عنوان پلي جهت ايجاد ارتباط بين صنعت بيمه، دانشگاه‌ها، مراكز پژوهشي و نهاد ناظر بوده و در بعضي از موارد سبب تغيير در رويكرد صنعت بيمه نسبت به مسائل مختلف شده است. گردهمايي شخصيت‌ها و صاحبنظران داخلي و خارجي، فرصت مناسبي جهت هم‌انديشي و تبادل نظر ميان صاحبنظران و مقامات اجرايي صنعت بيمه كشور را فراهم خواهد آورد. بيست‌و‌ششمين همايش بيمه و توسعه، با موضوع "افزايش ضريب نفوذ بيمه؛ چالش‌ها و راهكارها" توسط پژوهشكده بيمه و با همكاري بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران و شركت‌هاي بيمه در تاريخ 13 آذر 1398 در سالن همايش‌هاي برج ميلاد برگزار خواهد شد. در اين رخداد بزرگ علمي، پژوهشگران و صاحب‌نظران داخلي و خارجي، آخرين دستاوردهاي علمي و پژوهشي خود در زمينه موضوع همايش را به اشتراك گذاشته و به بحث و تبادل نظر مي‌پردازند.
از عموم علاقمندان دعوت مي‌شود ضمن شركت در همايش، مقالات و نتايج پژوهش‎هاي خود در زمينه موضوع همايش و محورهاي آن را براي دبيرخانه همايش ارسال نمايند تا در صورت پذيرش توسط داوران، در اين همايش ارائه شوند.

درج در تقویم: 30 بهمن 1398 - تعداد مشاهده 5277 بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
13 آذر 1398
مهلت ارسال اصل مقالات:
30 مهر 1398

تاریخچه کنفرانس

لیست زیر سایر دوره های ثبت شده برای بیست و ششمین همایش ملی بیمه و توسعه را نمایش می دهد:تحلیل محتوایی همه دوره های بیست و ششمین همایش ملی بیمه و توسعه

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع رسانی به دوستان

شما می توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

پژوهشكده بيمه
پشتیبانی