Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
ورود |عضویت رایگان |راهنمای سایت |عضویت کتابخانه ها
18
آذر

اولین کنفرانس تهران هوشمند

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

اولین کنفرانس تهران هوشمند روز دوشنبه، 18 آذر، 1398 لغایت سه شنبه، 19 آذر، 1398 توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر, سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري تهران - دانشگاه صنعتي اميركبير و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار گردید.

کداختصاصی کنفرانس: SMARTTEH01
برگزار کننده: دانشگاه صنعتی امیرکبیر, سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري تهران - دانشگاه صنعتي اميركبير و تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: تهران
سالن برگزاری همایش: مرکز همایش های برج میلاد تهران

سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري تهران، اولين دوره «كنفرانس تهران هوشمند» را همزمان با سومين همايش و نمايشگاه «تهران هوشمند» با مشاركت دانشگاه صنعتي اميركبير، طي روزهاي 18 و 19 آذرماه امسال در سالن همايش‌هاي برج ميلاد تهران برگزار خواهد كرد.
به گزارش روابط عمومي سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري تهران، علاقمندان به شركت در اولين دوره اين كنفرانس مي‌توانند تا 15 آبان ماه مقالات پژوهشي و علمي خود را در محورهاي تخصصي اين رويداد براي دبيرخانه تهران هوشمند ارسال كنند.
اولين دوره اين كنفرانس با هدف ارتقاي سطح علمي رويداد، دستيابي به روش‌هاي مديريت هوشمند شهري و با تكيه بر روش‌هاي داده-محور برگزار مي‌شود. در اين كنفرانس، مقالات علمي-پژوهشي، تحليلي، ترويجي يا كاربردي در زمينه هوشمندسازي فعاليت‌هاي شهري مورد پذيرش قرار خواهد گرفت. گزارش تجربه‌هاي موفق، معرفي و تحليل مجموعه داده‌هاي شهري و نقد راهكارهاي ايجاد شهر هوشمند نيز از جمله موضوعات مورد پذيرش در اين كنفرانس خواهد بود.
داده باز و حكمروايي هوشمند شهري، آگاه سازي، آموزش و توانمندسازي شهروندان در حوزه شهر هوشمند، مشاركت ذينفعان، بهره‌وري و اقتصاد پايدار مبتني بر داده و شهر نوآور و توسعه كسب و كارهاي فناورانه بر پايه داده از جمله محورهاي اصلي اين رويداد است.
همچنين از ديگر محورها مي‌توان به كلان‌داده، داده كاوي و استخراج داده‌هاي سودمند و قابل اعتماد، شهر هوشمند و شاخص‌هاي ارتقاي كيفيت زندگي در شهرها و توسعه پايدار و چالش‌هاي محيط زيست شهري اشاره كرد.
جا به جايي هوشمند، مدل‌سازي و تحليل داده‌هاي حمل و نقل شهري و كاربردها و روندهاي مبتني بر هوش مصنوعي در خدمت شهر هوشمند نيز از محورهاي مورد بررسي و تحليل در اين كنفرانس خواهد بود.
نتايج داوري مقالات در روز پنج آذر ماه اعلام شده و مقالات برگزيده در افتتاحيه همايش ارائه و همچنين در مجلات علمي-پژوهشي داخلي نيز به چاپ خواهند رسيد.

درج در تقویم: 1 آبان 1398 - تعداد مشاهده 5270 بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
18 آذر 1398 تا 19 آذر 1398
مهلت ارسال اصل مقالات:
15 آبان 1398
تاریخ اعلام داوری مقالات:
5 آذر 1398
مهلت ثبت نام در کنفرانس:
12 آذر 1398

اطلاع رسانی به دوستان

شما می توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري تهران - دانشگاه صنعتي اميركبير
پشتیبانی