دهمین سمینارملی شیمی و محیط زیست ایران ( وبینار)

10th National Seminar on Chemistry and Environment of Iran (Webinar)

دهمین سمینارملی شیمی و محیط زیست ایران ( وبینار) روز دوشنبه، 10 آبان، 1400 لغایت سه شنبه، 11 آبان، 1400 توسط دانشگاه صنعتی قوچان, انجمن شیمی ایران و تحت حمایت سیویلیکا به صورت آنلاین برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

اطلاعات کنفرانس

دهمین سمینارملی شیمی و محیط زیست ایران ( وبینار)

محل برگزاری: قوچان
سال برگزاری: 1400
شناسه ملی این کنفرانس: NSCEI10

توضیحات کنفرانس

دهمین سمینار ملی شیمی و محیط زیست در آبان ماه سال ۱۴۰۰ در دانشگاه صنعتی قوچان با همکاری انجمن شیمی ایران ، به صورت وبینار برگزار خواهد شد.  هدف از برگزاری این سمینار ایجاد فرصتی دیگر برای ارائه جدیدترین دستاوردهای علمی-پژوهشی حول محورهای علمی سمینار و برقراری ارتباط بیشتر بین اساتید، دانشجویان و پژوهشگران به منظور تبادل نظر و ایجاد همکاری های علمی و همچنین ارتباط نهادهای دانشگاهی، اجرائی و صنعتی است.

آلودگی محیط زیست یکی از بزرگترین ثمرات زیانبار پیشرفت جوامع و گسترش روز افزون صنایع مختلف در جهان شناخته می شود. با وجود عمق اثرات قابل مشاهده و ملموسی که این قضیه در محیط زیست بجای گذاشته است. در این راستا انجمن شیمی ایران برای کمک به پیشگیری از افزایش عمق صدمات وارد شده به محیط زیست از طرف صنایع مربوط به علوم شیمی، اقدام به برپایی سمینارهای شیمی و محیط زیست با همکاری دانشگاه های مختلف کشور نموده است.

 

محورهای سمینار:

·        هوا

·        آب  و خاک

·        آموزش

·        انرژی های تجدید پذیر

·        سوخت پاک

·        پسماند و بازیافت

·        نانوفناوری

·        کمومتریکس

·        شیمی سبز

·        کووید ۱۹ و محیط زیست

·        استانداردهای زیست محیطی

·        آلاینده های آبهای زیرزمینی منطقه قوچان

  از تمامی پژوهشگران، اعضای هیات علمی، دانشجویان محترم ، کارشناسان صنعت و ... دعوت می گردد تا آخرین یافته های علمی پژوهشی خود را در محورهای سمینار جهت برگزاری هرچه بهتر سمینار به دبیرخانه ارسال نمایند. 

درج در تقویم: 8 شهریور 1400 - تعداد مشاهده 4231 بار