ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید
CIVILICAWe Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
19
آذر

پنجمین کنفرانس ملی محاسبات نرم در مهندسی برق و کامپیوتر

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

پنجمین کنفرانس ملی محاسبات نرم در مهندسی برق و کامپیوتر در تاریخ 19 آذر 1399 تا 20 آذر 1399 توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل, دانشگاه آزاد اسلامي واحد اردبيل و تحت حمایت سیویلیکادر شهر اردبیل برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

کداختصاصی کنفرانس: SCECE05
حوزه های تحت پوشش: مهندسی برق و الکترونیک
برگزار کننده: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل, دانشگاه آزاد اسلامي واحد اردبيل و تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: اردبیل

معرفی کنفرانس:

روشهای محاسباتی متداول به اصطلاح سخت تنها می توانند پدیده های نسبتا ساده را به صورت دقیق مدلسازی و تجزیه و تحلیل کنند. در حالی که با روشهای محاسباتی نرم می توان پدیده های بسیار پیچیده را مدلسازی و تجزیه و تحلیل نمود. پروفسور زاده به عنوان مبدع منطق فازی محاسبات نرم را به عنوان روشی نوظهور تعریف می کند که سعی دارد به قدرت قابل توجه ذهن انسان در تحلیل و یادگیری دست یابد، مانند انسان فکر کند، یاد بگیرد و استنتاج کند آنهم در محیطی توام با عدم قطعیت. محاسبات نرم از علومی است که در دهه های گذشته با توسعه روشهای محاسباتی پیشرفته و با یاری گرفتن از توسعه صنعت و علوم نرم افزاری کامپیوتری و نیز فراگیر شدن استفاده از کامپیوترهای شخصی، پیشرفت شگرفی داشته و این توسعه باعث حل مسایل بسیاری در شاخه های مختلف علوم و مهندسی و در نهایت توسعه هرچه بیشتر این علوم مختلف شده است.

پیشرفتهای روز به روز در رشد الگوریتمها و روشهای مختلف محاسبات نرم و کاربردهای آنها در موضوعات مختلف شاخه های مختلف علوم و مهندسی از جمله مهندسی برق و کامپیوتر به حدی است که امروزه درصد بسیار بالایی از تحقیقات صورت گرفته در این شاخه ها دردانشگاهها و نیز مراکز مختلف تحقیقاتی از این الگوریتمها به عنوان ابزار غیرقابل جایگزین برای حل مسایل استفاده می کنند و برای توسعه و بهبود سیستمهای خود به صورت پیوسته در حال تحقیق برای توسعه و بهبود الگوریتمها و روشهای محاسباتی با قابلیتهای بیشتر ندارند.

 

اهداف کنفرانس:

این کنفرانس با هدف ارائه آخرین دستاوردهای علمی و فناورانه متخصصین دانشگاهی و محققان در دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی به شرکت کنندگان در کنفرانس برگزار می گردد. هدف دیگر برگزاری کنفرانس تعامل و تبادل اطلاعات بین مجموعه­ های مختلف دانشگاهی می باشد. بدیهی است مشارکت اساتید و محققان و دانشجویان در یک محیط علمی صمیمانه می تواند ضمن ایجاد انگیزش در تمامی دست اندرکاران این شاخه از علم، میتواند چشم اندازهای جدیدی را برای هر یک از شرکت کنندگان در کنفرانس فراهم آورد.

 

محورهای کنفرانس:

مدیریت مصرف انرژی

یادگیری ماشین و علوم داده

شبکه های کامیپوتری

فناوری اطلاعات

برق - قدرت

برق- الکترونیک

برق- مخابرات

برق- کنترل

مهندسی پزشکی

درج در تقویم: 24 تیر 1399 - تعداد مشاهده 2152 بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

وضعیت کنفرانس

در حال پذیرش مقاله

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
19 آذر 1399 تا 20 آذر 1399
مهلت ارسال اصل مقالات:
30 آبان 1399

اطلاعات تماس

تلفن: 04533728020
آدرس دبیرخانه: اردبیل- میدان بسیج- سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل- حوزه معاونت پژوهشی
وبسایت: پایگاه رسمی کنفرانس

تاریخچه کنفرانس

لیست زیر سایر دوره های ثبت شده برای پنجمین کنفرانس ملی محاسبات نرم در مهندسی برق و کامپیوتر را نمایش می دهد:

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع رسانی به دوستان

شما می توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

دانشگاه آزاد اسلامي واحد اردبيل

ساختار سازمانی

رئیس کنفرانس
محمد قیامی
دبیر علمی
مهدی عفت پرور
دبیر اجرایی
داور میرعباسی
پشتیبانی