بررسی رویکردهای فرآیند آموزش گروه صنعتی ایران خودرو

سال انتشار: 1390
نوع سند: مقاله کنفرانسی
زبان: فارسی
مشاهده: 1,587

متن کامل این مقاله منتشر نشده است و فقط به صورت چکیده یا چکیده مبسوط در پایگاه موجود می باشد.
توضیح: معمولا کلیه مقالاتی که کمتر از ۵ صفحه باشند در پایگاه سیویلیکا اصل مقاله (فول تکست) محسوب نمی شوند و فقط کاربران عضو بدون کسر اعتبار می توانند فایل آنها را دریافت نمایند.

استخراج به نرم افزارهای پژوهشی:

لینک ثابت به این مقاله:

شناسه ملی سند علمی:

RCPES01_029

تاریخ نمایه سازی: 11 شهریور 1391

چکیده مقاله:

محدوده قلمروی این پژوهش بخشی از محیط های اقتصادی و صنعتی می باشند اشاره به بن مایه های مدیریتی و پژوهش که ریشه درپارادایم توسعه منابع انسانی دارند به تصریح بهتر مساله کمک خواهد کرد از سالهای اولیه دهه شصت یعنی از زمانی که تئوری سرمایه انسانی توسط گری بکر مطرح شد به بعد به تدریج منابع انسانی دانش محور به عنوان مهمترین قابلیت و منبع استراتژیک سازمان ها درکسب مزیت رقابتی و همچنین عمده ترین دارایی نامشهود قلمداد شده و اعتقاد سازمان ها نیز بر ان قرار گرفت که باید کارکنان را پایه و اساس بهبود کیفیت و بهره وری کلیه فرایندهای سازمانی قرار دهند درهمین راستا سازمانهای پیشرو افراد را به عنوان با ارزشترین سرمایه محسوب کرده و به تلاش نامحدود برای متولیان آموزشی سازمان ها نقشی بی بدیل و عمیقا تاثیر گذار است درتعاریف جدیدی که درآموزش و پرورش درجهان امروزی مطرح می باشد مفهوم جدید یادگیری است اهمیت یادگیری دربین کارکنان و مدیران شرکت های گروه صنعتی ایران خودرو و چنددانشگاه معتبر یکی از مهمترین اولویت های کاری محسوب می گردد یادگیری برای همه درهمه جا و در همه وقت برای کلیه شرکت ها لازم و ضروری است که این رویکرد به ویژه درسطوح مدیریتی از اهمیت خاصی برخوردار میب اشد.

نویسندگان

مراجع و منابع این مقاله:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این مقاله را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود مقاله لینک شده اند :
  • الوانی، سید مهدی.، 1369، تصمیم گیری بر مبنای هدف و ...
  • کاردان، علی محمد .، 1376، عقاید تربیتی کرشن اشتاینر _ ...
  • نمایش کامل مراجع