افزایش راندمان توربین گازی V94.2 با بهره گیری از روشی نو دراستفاده از پالس جت

سال انتشار: 1390
نوع سند: مقاله کنفرانسی
زبان: فارسی
مشاهده: 2,671

متن کامل این مقاله منتشر نشده است و فقط به صورت چکیده یا چکیده مبسوط در پایگاه موجود می باشد.
توضیح: معمولا کلیه مقالاتی که کمتر از ۵ صفحه باشند در پایگاه سیویلیکا اصل مقاله (فول تکست) محسوب نمی شوند و فقط کاربران عضو بدون کسر اعتبار می توانند فایل آنها را دریافت نمایند.

استخراج به نرم افزارهای پژوهشی:

لینک ثابت به این مقاله:

شناسه ملی سند علمی:

POWERPLANT03_052

تاریخ نمایه سازی: 22 مرداد 1391

چکیده مقاله:

باتوجه به پژوهش و تحقیقات صورت گرفته درطی دوره هشت ماهه برروی سیستم پالس جت درنیروگاه فردوسی و بررسی نتایج حاصله دستاوردهای ارزشمند دراین زمینه حاصل شد که دراین مقاله ارایه می شود دراین راستا روشی جهت کاهش هزینه ها درزمان بازدید و بهره برداری نیروگاه های گازی مورد بررسی قرارگرفت که با به کارگیری از آن میتوان از حداکثرظرفیت تجهیز بهره برد درحالت نرمال سیستم پالس جت به واسطه بالا رفتن میزان گرفتگی فیلترهای ورودی ایراینتک که درزمان درمدار بودن واحد بوجود می آید فعال می شود تا بدین وسیله مانع گرفتگی فیلترها شده و روند افزایش اختلاف فشار کاهش یابد دراین حالت تمیزاکری فیلترها به جهت وجود فشار منفی درقسمت ورودی فیلترها به طول صحیح انجام نمی شود پیشنهادحاصل از این پژوهش این استکه پالس جت درزمان خروج واحد با توجه به عدم وجود فشارمنفی درورودی فیلترها واردمدار شده و باعث تمیزکاری موثر فیلتر ها می شود.

نویسندگان

محمدحسن قربانی

شرکت بهره برداری و تعمیراتی مپنا نیروگاه فردوسی مشهد

مراجع و منابع این مقاله:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این مقاله را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود مقاله لینک شده اند :
  • GT Air Intake System Operation And Maintenance Manual ...
  • Air Intake System Data Sheet ...
  • Trends Of DCS Ferdowsi Power Plant [4] Wikipedia Web Site ...
  • نمایش کامل مراجع