دوره آموزشی: چهارمین دوره تخصصی تربیت ارزیاب رشد حرکتی کودکان

چهارمین دوره تخصصی تربیت ارزیاب رشد حرکتی کودکان روز دوشنبه، 17 بهمن، 1401 لغایت پنجشنبه، 20 بهمن، 1401 توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی در شهر تهران استان تهران برگزار می شود.

حوزه های تحت پوشش: ورزش و تربیت بدنی

برگزار کننده: پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی

چهارمین دوره تربیت ارزیاب رشد حرکتی کودکان، توسط «پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» و با همکاری کمیته توسعه ورزش و فعالیت بدنی کودکان و فدراسیون ورزش های همگانی در تاریخ ۱۷ لغایت ۲۰ بهمن ماه ۱۴۰۱، برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، این دوره تخصصی با هدف «آشنایی با مبانی سنجش و ارزیابی عملکرد انسان»، «آموزش کاربردی استفاده از سامانه ارزیابی رشد مهارت‌های حرکتی» و «آموزش اجرا و تفسیر نتایج آزمون‌های MABC-۲، BOT-۲ و TGMD-۳»، ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی و همچنین مربیان بازی و ورزش کودکان، در قالب ۳ روز آموزش مجازی و غیرحضوری (۱۷ لغایت ۱۹ بهمن ماه) و یک روز نیز به صورت حضوری در شهر تهران (۲۰ بهمن ماه)، برگزار می‌شود.

تدریس این دوره برعهده: دکتر صالح رفیعی «عضو هیات علمی پژوهشگاه تربیت بدنی و رئیس انجمن توسعه ورزش و فعالیت بدنی کودکان ایران»، دکتر فرهاد قدیری «عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی» و دکتر سنا سلطانی «دکتری رشد حرکتی» می‌باشد.

اهداف آموزشی دوره:

آشنایی با رشد مهارت‌های حرکتی بنیادی
آشنایی با مهارت‌های حرکتی درشت و ظریف
آشنایی با تفاوت‌های میان آزمون‌های ملاک مرجع و هنجار مرجع
آشنایی با نحوه اجرای آزمون TGMD-۳
آشنایی با نحوه تفسیر نتایج آزمون TGMD-۳
آشنایی با نحوه اجرای آزمون MABC-۲
آشنایی با نحوه تفسیر نتایج آزمون MABC-۲
آشنایی با نحوه تفسیر نتایج آزمون BOT-۲
آشنایی با نحوه تفسیر نتایج آزمون BOT-۲
آموزش استفاده از سامانه ارزیابی رشد مهارت‌های حرکتی
شایان ذکر است، آن دسته از شرکت‌کنندگانی که سابقه حضور در یکی از دوره‌های گذشته (دوره‌های اول الی سوم تربیت ارزیاب رشد حرکتی کودکان) را دارند و همچنین دانشجویان رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی، می‌توانند از تخفیف ویژه بهره‌مند شوند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام آنلاین به نشانی لینک‌های زیر مراجعه و در صورت نیاز، جهت کسب اطلاعات بیشتر، با شماره همراه ۰۹۳۹۴۰۳۱۵۸۶ تماس حاصل نمایند.

لینک ثبت‌نام عادی: /https://ssrc.ac.ir/farhangi/fa/form/۸۲
لینک ثبت‌نام با تخفیف: https://ssrc.ac.ir/farhangi/fa/form/۸۵

درج در سایت: 4 بهمن 1401 - تعداد مشاهده 70 بار