ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید
CIVILICAWe Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
27
تیر

پنجمین همایش تخصصی خطاناپذیرسازی عملیات انبار با رویکرد مدیریت ایمن و کیفی خدمات انبارداری

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

پنجمین همایش تخصصی خطاناپذیرسازی عملیات انبار با رویکرد مدیریت ایمن و کیفی خدمات انبارداری در تاریخ 27 تیر 1397 تا 28 تیر 1397 توسط موسسه ره آوران آفاق صنعت و تحت حمایت سیویلیکادر شهر تهران برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

کداختصاصی کنفرانس: MPWSQ05
حوزه های تحت پوشش: مهندسی ایمنی
برگزار کننده: موسسه ره آوران آفاق صنعت و تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: تهران

موسسه ره آوران آفاق صنعت به عنوان مرجع تخصصي برگزار كننده رويدادهاي علمي و پژوهشي در حوزه انبار و مراكز ذخيره و توزيع كالا، با استفاده از نتايج پژوهش هاي انجام شده در چهار دوره پيشين سلسله همايش هاي تخصصي حوزه انبار، پنجمين همايش ملي در اين حوزه با عنوان " خطا ناپذيرسازي عمليات انبار " با رويكرد مديريت ايمن و كيفي در انبار را برگزار مي كند. در اين همايش شناخت، بررسي و فرآيند هاي اصلاحي در رابطه با خطاهاي عمليات انبار از دو ديدگاه ايمني و كيفي هدف اصلي قرار داده شده است. بر اساس سياست دبيرخانه همايش علاوه بر استفاده از نتايج پژوهش هاي تخصصي و همه جانبه در رابطه با اين موضوع، بررسي مطالعات موردي و تجربه شده توسط متوليان اين حوزه در دستور كار همايش قرار دارد.

اميد است همچون دوره هاي پيشين همايش همكاري و هم افزايي اساتيد و پژوهشگران برجسته كشور و همچنين مديران و كارشناسان حوزه انبار و مراكز ذخيره و توزيع مواد و كالا، رويدادي موثر در جهت افزايش دانش كاربردي اين زمينه تخصصي و استراتژيك را در كشور رقم زند.

                  

درج در تقویم: 17 دی 1397 - تعداد مشاهده 742 بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

وضعیت کنفرانس

برگزارشده

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
27 تیر 1397 تا 28 تیر 1397

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع رسانی به دوستان

شما می توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

موسسه ره آوران آفاق صنعت
پشتیبانی