برنامه ریزی مدیریت و روند تحقیق و توسعه در تدوین دانش فنی تولید موتورهای گازسوز توسط معاونت تحقیقات وزارت صنایع، سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران و کارخانجات موتورسازی در تبریز

سال انتشار: 1375
نوع سند: مقاله کنفرانسی
زبان: فارسی
مشاهده: 1,319

فایل این مقاله در 12 صفحه با فرمت PDF قابل دریافت می باشد

استخراج به نرم افزارهای پژوهشی:

لینک ثابت به این مقاله:

شناسه ملی سند علمی:

CIMRDC01_020

تاریخ نمایه سازی: 3 دی 1385

چکیده مقاله:

سیاستگذاری انرژی درسطح کشورهای مختلف خصوصا در زمینه تامین انرژی لازم برای خودروهای عمومی هنوز هم بر حسب منابع سوختهای فسیلی در دسترس و نخست با اهداف اقتصادی طرح می گردد و درمراحل بعد توان تکنولوژی و مسائل زیست محیطی قرار دارند. به همین دلیل ملاحظه می شود در بهره گیری از سوختهای گازی که در دسترس ترین ومنطبق ترین منبع انرژی با اهداف فوق الذکر است بسیار محتاط برخورد میشود. در کشور ما با وجود تجربه کم در سیاستگذاری های اقتصادی، روند برنامه ریزی در بهره گیری از سوخت گازی با نظرات کارشناسی تطبیق مناسبی دارد. خصوصا در وزارت صنایع بر طبق برنامه تحقیق و توسعه اهداف مشخص پیش می رود.

نویسندگان

لطف الله سوادکوهی

عضو هیات علمی سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران

مراجع و منابع این مقاله:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این مقاله را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود مقاله لینک شده اند :
  • -کارنامه سازمان پژوهشهای علمی وصنعتی ایران 1374-1371 ...
  • -کارنامه پژوهشی صنعت سنگین 1371-1 136 ...
  • -گزارش طرح های تبدیل موتورهای دیزلی به 1375-1372 گاز سوز ...
  • - Netherland Organization For Aplied ...
  • Scientific Research 1992-1994 ...
  • - De Gas Technologie Van Morgen ...
  • نمایش کامل مراجع