Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
ورود |عضویت رایگان |راهنمای سایت |عضویت کتابخانه ها
17
شهریور

همایش راهبردهای طلائی مدیریت ویژه صنعت سلامت و پزشکی

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

همایش راهبردهای طلائی مدیریت ویژه صنعت سلامت و پزشکی روز یکشنبه، 17 شهریور، 1398 توسط دانشگاه تربیت مدرس, مجموعه رويدادان و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

کداختصاصی کنفرانس: GSHMM01
حوزه های تحت پوشش: پزشکی، مدیریت بیمارستانی
برگزار کننده: دانشگاه تربیت مدرس, مجموعه رويدادان و تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: تهران

در سال‌هاي گذشته، كشور در حوزه درمان، سلامت، بهداشت، صنايع و كسب‌و‌كارهاي وابسته به آن، چه در عرصه علمي و چه در عرصه توليدي و بازرگاني، رشد و دستاوردهاي چشمگيري داشته است. به‌طوري كه امروزه ايران داراي جايگاه ويژه‌اي در حوزه خدمات درماني و تجهيزات پزشكي، صنعت دارويي و ساير صنايع وابسته، در منطقه است.
اين در حاليست كه با توجه به اينكه سكانداران اين حوزه در كشور عموماً متخصص‌ها و فارغ‌التحصيل‌ رشته‌هاي پزشكي، داروسازي و يا مهندسي هستند، اما علي‌رغم دانش و تجربه تخصصي بالا، متأسفانه مجالي براي توسعه معلومات و مهارت‌هاي مديريتي خود نداشته‌اند.
لذا پارك علم و فناوري دانشگاه تربيت مدرس در اقدامي ابتكاري، با در نظر گرفتن محدوديت‌هاي زماني فعاليت‌هاي اين حوزه، مبادرت به برگزاري همايشي فشرده و كاملاً كاربردي با عنوان «راهبردهاي طلايي مديريت، ويژه صنعت سلامت و پزشكي (ويژه جامعه پزشكي، بيمارستاني و مراكز خدمات درماني)» در تاريخ 7 شهريورماه 1398 در دانشگاه تربيت مدرس كرده تا صاحب‌هاي اين صنعت بتوانند طي يك روز از مجموعه اطلاعات ارزشمند و لازم براي كسب‌و‌كار خود با محوريت مباحث قانوني و مالياتي، بازاريابي، برندينگ، فروش و . . . بهره‌مند شوند.
لازم به ذكر است كه سخنرانان اين همايش علاوه بر تخصص و تبحر علمي اقتصادي داراي سوابق درخشان تجربي و اجرايي هستند و ازاين‌رو مي‌توانند به شايستگي پاسخگوي سؤالات شركت‌كننده‌ها باشند.

 

درج در تقویم: 7 مرداد 1398 - تعداد مشاهده 4845 بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

وضعیت کنفرانس

کنسل شده

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
17 شهریور 1398
مهلت ثبت نام در کنفرانس:
17 شهریور 1398

اطلاعات تماس

ایمیل: info@medevent.ir
تلفن: 02188994412
فکس: 02143856944
آدرس دبیرخانه: تهران، یوسف آباد، ضلع غربی میدان سلماس، پلاک 38، طبقه چهارم، واحد 7
وبسایت: پایگاه رسمی کنفرانس

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع رسانی به دوستان

شما می توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

مجموعه رويدادان
پشتیبانی