ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید
CIVILICAWe Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
3
اردیبهشت

هجدهمین کنگره شنوایی شناسی ایران

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

هجدهمین کنگره شنوایی شناسی ایران در تاریخ 3 اردیبهشت 1398 تا 5 اردیبهشت 1398 توسط انجمن علمی شنوایی شناسی ایران, انجمن علمي شنوايي شناسي ايراندر شهر تهران برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

کداختصاصی کنفرانس: AUMED18
حوزه های تحت پوشش: حرفه های پزشکی (عمومی)
برگزار کننده: انجمن علمی شنوایی شناسی ایران, انجمن علمي شنوايي شناسي ايران
شهر برگزاری: تهران

باعث افتخار ماست شما را دعوت نماييم در هجدهمين كنگره علمي شنوايي شناسي ايران شركت فرماييد. كنگره هجدهم همچون سالهاي پيش و كنگره هاي گذشته با موضوعات و مقالات به روز، فناوريهاي به روز و نمايشگاه هاي جانبي درخدمت شما خواهد بود. انجمن علمي شنوايي شناسي ايران برگزاركننده اين كنگره خواهد بود و برنامه كنگره، شامل كارگاه هاي آموزشي پيش از كنگره،ميزگردهاي تخصصي،مقالات علمي حاصل تحقيقات به روز در حوزه هاي تخصصي و سمپوزيومهاي جانبي خواهد بود.همچنين نمايشگاهي از آخرين فناوريهاي روزجهان درحوزه شنوايي شناسي و حوزه هاي وابسته دركنار و همزمان با كنگره برگزار خواهيم كرد.شركت دركنگره ،حضور در مراسم علمي و  ديدار از نمايشگاه هاي جانبي آن فرصتي بي نظير براي ارتقا دانش و آگاهي در حيطه شنوايي شناسي فراهم خواهد كرد. 
تاكيد كنگره هجدهم بر حوزه هاي تحقيقاتي تا راهكارهاي باليني كارامد خواهد بود و بزودي برنامه آن برروي سايت قرارخواهد گرفت.بخش فراخوان مقالات اكنون آماده دريافت چكيده مقالات ارزشمند شما عزيزان گرانقدر است و ثبت نام كنگره بزودي فعال خواهد شد. 
مكان هجدهمين كنگره شنوايي شناسي ايران در مجتمع برج سپيد (دانشگاه علوم پزشكي ) مشهد مقدس خواهد بود كه يكي از لوكس ترين و بزرگترين سالنهاي شهر مشهد ميباشد. مفتخر خواهيم بود يكروز پيش از كنگره در كارگاه هاي آموزشي و سوم تا پنج ارديبهشت در محل كنگره درخدمتتان باشيم. 

درج در تقویم: 24 دی 1397 - تعداد مشاهده 3676 بار

وضعیت کنفرانس

برگزارشده

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
3 اردیبهشت 1398 تا 5 اردیبهشت 1398

تاریخچه کنفرانس

لیست زیر سایر دوره های ثبت شده برای هجدهمین کنگره شنوایی شناسی ایران را نمایش می دهد:

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع رسانی به دوستان

شما می توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

انجمن علمي شنوايي شناسي ايران
پشتیبانی