نقش کانتینر درحمل و نقل دریایی و جهانی شدن و الزامات پیش رو برای ترمینالهای کانتینری ایران مطالعه موردی بندرامام خمینی قدس

سال انتشار: 1390
نوع سند: مقاله کنفرانسی
زبان: فارسی
مشاهده: 1,877

فایل این مقاله در 6 صفحه با فرمت PDF قابل دریافت می باشد

استخراج به نرم افزارهای پژوهشی:

لینک ثابت به این مقاله:

شناسه ملی سند علمی:

NMSC01_021

تاریخ نمایه سازی: 17 اردیبهشت 1391

چکیده مقاله:

در این تحقیق سعی براین است که یک دید کلی از چالشهایی که ترمینالهای کانتینری بدلیل رویارویی با رشد روزافزون حمل کالای کانتینری با آن روبرو هستند ارایه شود ترمینالهای کانتینری که امروزه از آنها تحت عنوان بنادر کانتینری نام برده می شود درتلاشند با یافتن راه حلهای برای افزایش ظرفیت عملیاتی بدون درنظرگرفتن توسعهفیزیکی با بکارگیری و استفاده از نرم افزارها و تجهیزات پیشرفته امکانات خود را بانیازهای جاری و روند رو به رشد تجارت جهانی دریک محیط رقابتی در حال تغییر با آن مواجه هستند فراهم کندبراساس شواهدتجربی این مطالعه مسیری را که خطوط کشتیرانی و متصدیانترمینالها با امید اینکه بتوانند در بازار کاملا رقابتی حمل ونقل کانتینری به طور پویا عمل کنند در آن درحال حرکت باشند را مورد تجزیه و تحلیل قرار میدهد.

کلیدواژه ها:

نویسندگان

مهدی امینی زاده

مدرس موسسه آموزش عالی سبحان نیشابور

جواد امینی زاده

دانشجوی کارشناسی ارشد راه و ترابری

مراجع و منابع این مقاله:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این مقاله را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود مقاله لینک شده اند :
  • بخش اداری پایانه کانتینری بندر امام خمینی ...
  • Data From C O n tainerisation Internati onal ...
  • Annual Review Global Container ...
  • Propulsion Trend in Container Vessels ...
  • Container Terminal focus 5-IRICA ...
  • نمایش کامل مراجع