ارائه الگوریتم سیل آسای محدود شده به منظورکاهش سربار ارتباطی در شبکه های برروی تراشه

سال انتشار: 1384
نوع سند: مقاله کنفرانسی
زبان: فارسی
مشاهده: 1,698

متن کامل این مقاله منتشر نشده است و فقط به صورت چکیده یا چکیده مبسوط در پایگاه موجود می باشد.
توضیح: معمولا کلیه مقالاتی که کمتر از ۵ صفحه باشند در پایگاه سیویلیکا اصل مقاله (فول تکست) محسوب نمی شوند و فقط کاربران عضو بدون کسر اعتبار می توانند فایل آنها را دریافت نمایند.

این مقاله در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

استخراج به نرم افزارهای پژوهشی:

لینک ثابت به این مقاله:

شناسه ملی سند علمی:

ACCSI11_156

تاریخ نمایه سازی: 5 آذر 1390

چکیده مقاله:

ارتباطات درون تراشه ای در تراشه های SOC امروزه به مبحثی پراهمیت و جذاب تبدیل شده است از طرفی به دلیل هزینههای بسیار زیاد تست این نوع تراشه ها سعی می شود تا با ارائه روشهای مختلفی این تراشه ها را در برابر اشکال های احتمالی تحمل پذیر کرد یکی از مهمترین الگوریتم هایی که برای تحمل پذیری اشکال در تراشه ها ارائه شده است الگوریتم های سیل آسا است این نوع الگوریتم ها سربار ارتباطی بسیار زیادی دارند و در مواردی که حجم بافر در مسیریاب ها کوچک باشد امکان برقراری ارتباطهای همزمان کاهش می یابد الگوریتمی که دراین مقاله ارائه شده است با محدودکردن فضایی که در آن عمل انتشار سیل آسا انجام می گیرد تا حدی از سربار ارتباطی می کاهد و در ضمن تا حد مورد نیاز در برابر اشکال ها تحمل پذیر می باشد.

کلیدواژه ها:

نویسندگان

یاسر صداقت

دانشگاه صنعتی شریف دانشکده مهندسی کامپیوتر

مراجع و منابع این مقاله:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این مقاله را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود مقاله لینک شده اند :