ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
CIVILICAWe Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران

خدمتی نوین از سیویلیکا در راه است...

2010-5-20

به روز رسانی خبر (15-7-۸۹):

پایگاه اینترنتی مرجع کتاب، با دامنه اینترنتی www.LIBRARYA.com یک پایگاه ارائه کننده کتابهای تخصصی و علمی ناشران بزرگ جهانی است. این مرجع توسط سایت سیویلیکا (بانک مقالات کنفرانسهای کشور)، پیاده سازی و پشتیبانی می شود. در حال حاضر استفاده از منابع موجود در این سایت فقط از طریق خرید اینترنتی امکان پذیرد می باشد ولی به زودی کلیه کاربران سایت سیویلیکا امکان دریافت کتابها از طریق همان حساب کاربری خود در سیویلیکا را خواهند داشت.

برای جستجو و استفاده از این کتابها کافی است به بخش جستجو در کتابها مراجعه نموده و کتاب مورد نظر خود را بر اساس عنوان، نام نویسنده، نام ناشر و یا عبارتی از شرح کتاب جستجو نمایید. پس از خرید، لینک دریافت مستقیم در اختیار کاربر قرار میگیرد. این مجموعه در حال تکمیل و به روز رسانی است و به صورت هفتگی مجموعه کتابهای جدید در آن قرار میگیرد.

نام LIBRARYA از ریشه واژه Library به معنی کتابخانه و با الهام از واژه و تلفظ Encyclopedia به مفهوم دایره المعارف ساخته شده و قبلا توسط هیچ سازمان و یا فردی مورد استفاده قرار نگرفته است.

پشتیبانی این مجموعه توسط تیم پشتیبانی سایت CIVILICA و از طریق بخش پشتیبانی کاربران انجام می پذیرد. در صورتی که نیاز به پشتیبانی در خصوص سایت LIBRARYA دارید، در قسمت موضوع سیستم پشتیبانی، گزینه مربوط به این سایت را انتخاب نمایید. کاربران به هنگام خرید هر کتاب به حجم مربوطه توجه کنند و دقت نمایند که دریافت کتابهای با حجم بالا از طریق اینترنتهای با سرعت کم (Dial Up) ممکن است با مشکل مواجه شود.

اخبار مرتبط

کانال اطلاع رسانی کنفرانسها و همایشها

مجموعه مقالات جدید

شماره های جدید ژورنال

پشتیبانی