ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
CIVILICAWe Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران

آخرین اخبار کنفرانس مقاوم سازی و بهسازی ایران

2006-11-25
کنفرانس ملی مقاوم سازی ایران توسط مرکز ملی مقاوم سازی با همکاری نهاد ریاست جمهوری ، وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری، وزارت مسکن و شهرسازی، شورای مشاوران جوان دولت اسلامی، شهرداری تهران و انجمن نخبگان ایران در روزهای 4و 5 دی ماه 1385 در محل همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می گردد. در این کنفرانس ملی آخرین دستاوردهای علمی وپژوهش های کاربردی در محورهای مختلف با عنوان مقاوم سازی وبهسازی به صورت مقاله، گزارش فنی و یا کارگاه تخصصی ارائه می گردد.
در این کنفرانس که به منظور ارائه راهکارهای علمی جامع برای توسعه بخش های مختلف جامعه ایرانی با استفاده از پژوهش ها ومقالات ارائه شده و همچنین فراهم نمودن زمینه همکاری مشترک محققین با صنعت گران برگزار می گردد ،سخنرانی و ارائه مقاله، نمایشگاه صنعت و کتاب ، مسابقات پیمانکار ومشاور مقاوم ساز برتر، مسابقات ملی دانشجویی بتن، معرفی پایان نامه برتر و معرفی برترین های امداد ونجات در زلزله بم از عناوین اصلی این کنفرانس می باشد.

زمان بندی کنفرانس از روز 2 دی ماه با مسابقات ملی دانشجویی  بتن در دانشگاه صنعت آب و برق شهید عباسپور آغاز می گردد و در روز 3دی ماه با یک نشست علمی ویژه و کارگاه تخصصی در دانشگاه علم و صنعت ایران به عنوان پیشواز بخش اصلی کنفرانس که در روزهای 4 و 5 دی ماه با ارائه سخنرانی و مقالات کاربردی، کارگاه تخصصی ، معرفی برترین های مسابقات بتن ، برترین های امداد ونجات و برنامه ویژه یادمان زلزه بم پایان خواهد یافت.

با توجه به حجم گسترده کنفرانس و اهمیت مقوله بهسازی و مقاوم سازی ، در روزهای 4 و 5 دی ماه مقالات کاربردی ارائه می گردند و ارائه سایر مقالات ارسال شده به دبیرخانه کنفرانس همراه با مسابقات معرفی پیمانکار و مشاور مقاوم ساز برتر در روزهای 25 و 26 اردیبهشت ماه 1386 برگزار می گردد.

ارائه مقاله به دو صورت شفاهی و پوستر در محورهای مقاوم سازی ژئوتکنیک و سازه های مدفون ،مجاری مدفون ، شریان های حیاتی،سازه های ناجی، سازه های خاص همچون نیروگاه ها ،بناهای تاریخی،سازه های آبی ،سازه در برابر حریق،سازه های پیچیده و .... مدیریت بهسازی ، بتن و مصالح نوین در مقاوم سازی، اقتصاد و بیمه در مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ، از فعالیت های اصلی کنفرانس می باشد. مقالات ارسالی می بایستی حداکثر در دوازده صفحه و مطابق با فرمت موجود در تارنمای مرکز حداکثر تا تاریخ 20 آذر ماه برای روزهای 4 و5 دی ماه 85 و تا تاریخ 30 بهمن ماه برای روزهای 25 و 26 اردیبهشت 86 به آدرس دبیرخانه و یا از طریق پست الکترونیک ارسال گردند. علاوه بر ارائه مقاله در طی برنامه سخنرانی هایی نیز توسط اساتید و بزرگان ایرانی و خارجی برگذار می گردد.

 همزمان با برگزاری کنفرانس نمایشگاهی از توانمندی های شرکت های مختلف و همچنین نمایشگاه کتاب و نشریات عمران و مقاوم سازی وجود دارد. در ضمن مسابقات دانشجویی بتن در دو رشته توپ بتنی بولینگ و سازه محافظ تخم مرغ در تاریخ 2 دی ماه برگزار می گردد و از منتخبان در روز5 دی ماه  تجلیل به عمل خواهد آمد.  کارگاه های تخصصی نیز با همکاری سازمان های مربوط برگزار می گردد. به افراد حقیقی و حقوقی  شرکت کننده در کارگاه های تخصصی گواهینامه معتبر و مورد تایید وزارت مسکن و شهرسازی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اهدا خواهد شد.

از بخش های دیگر کنفرانس در روزهای 25 و 26 اردیبهشت 86 می توان به نخستین دوره مسابقات دانشجویی سازه مقاوم ماکارونی مرکز ملی مقاوم سازی ایران اشاره نمود.

برنامه های کنفرانس ملی مقاوم سازی و بهسازی ایران و زمانبندی آنها بدین شرح می باشد:

ü       سخنرانی های کلیدی، 4 و 5  دی ماه85 و 25 و 26 اردیبهشت 86

ü       ارائه مقالات کاربردی کنفرانس، 4 و 5  دی ماه85

ü       نخستین دوره مسابقات ملی دانشجویی بتن، 2 و 3 دی ماه 85

ü       برگزاری کارگاه های تخصصی و آموزشی، 4،3،2 و 5 دی ماه85 و25 و 26 اردیبهشت 86

ü       برگزاری نمایشگاه صنعت و کتاب، 4و5 دی ماه 85

ü    برگزاری برنامه یادمان همراه با برگزاری نمایشگاه عکس و  فیلم بم با همکاری سازمان هلال احمر و سازمان امداد و نجات، 29 آذر تا 5 دی ماه85

ü       دوره آموزشی کمک های اولیه، 3،2و4 دی ماه 85

ü       برنامه اهدای خون ، 29 آذر تا 5 دی ماه85

ü       بازدیدهای علمی کنفرانس، 2و3 دی ماه85

ü       بزرگداشت سازمانهای امداد نجات در زلزله بم،4و 5 دی ماه85

ü       نشست فکر سلامت عمران و مقاوم سازی در ایران ، 3 دی ماه 85

ü       تقدیر از حائزین رتبه های برتر مسابقات ملی دانشجویی بتن، 5 دی ماه 85

ü       تقدیر از پیشگامان مقاوم سازی ایران، 5 دی ماه 85

ü       معرفی پایان نامه برتر ، 25 و 26 اردیبهشت ماه 86

ü       انتخاب مشاور مقاوم ساز برتر، 25 و 26 اردیبهشت ماه 86

ü       انتخاب پیمانکار مقاوم ساز برتر، 25 و 26 اردیبهشت ماه 86

ü       ارائه مقالات کنفرانس، 25 و 26 اردیبهشت ماه 86

ü       نخستین دوره مسابقات دانشجویی سازه مقاوم ماکارونی، 23و 24 اردیبهشت 86

ü       تقدیر از حائزین رتبه های برتر مسابقات سازه مقاوم ماکارونی، 26 اردیبهشت 86

ü       تقدیر از دفاتر و شاخه های فعال مرکز، 26 اردیبهشت ماه 86

ü       تقدیر از اعضای فعال مرکز ملی مقاوم سازی ایران ، 26 اردیبهشت ماه 86

اخبار مرتبط با کنفرانسها و ژورنالها

کانال اطلاع رسانی کنفرانسها و همایشها

مجموعه مقالات جدید

شماره های جدید ژورنال

پشتیبانی