بررسی عددی تاثیر موقعیت مکانی و پهنای فضایی پالس نوری بر روی پاسخ آشکار ساز نوری در حالت تعادل BGMSM

سال انتشار: 1386
نوع سند: مقاله کنفرانسی
زبان: فارسی
مشاهده: 1,320

متن کامل این مقاله منتشر نشده است و فقط به صورت چکیده یا چکیده مبسوط در پایگاه موجود می باشد.
توضیح: معمولا کلیه مقالاتی که کمتر از ۵ صفحه باشند در پایگاه سیویلیکا اصل مقاله (فول تکست) محسوب نمی شوند و فقط کاربران عضو بدون کسر اعتبار می توانند فایل آنها را دریافت نمایند.

استخراج به نرم افزارهای پژوهشی:

لینک ثابت به این مقاله:

شناسه ملی سند علمی:

IPC86_315

تاریخ نمایه سازی: 20 دی 1385

چکیده مقاله:

آشکار ساز نوری فلز نیمه - رسانا - فلز پس دریچه دار شده، BGMSM ، از دو اتصال اهمی در بالای ناحیه فعال و یک اتصال اهمی زیرین به آن ناحیه به منظور جمع آوری حفره ها تشکیل می شود . در وضعیت تعادل ( یعنی حالتی که هیچگونه ولتاژی به هیچکدام از اتصالات اعمال نشده است ) ، پاسخ آشکار ساز نسبت به پالس های نوری ضرورتاً باید بر حسب مکانیزم پخش توصیف گردد . . در این وضعیت، دو پارامتر موقعیت پالس و پهنای نصف ماکزیمم پالس نوری بر روی پاسخ آشکار ساز تاثیر می گذارد . در این مقاله، با حل معاد لات حاکم بر رفتار قطعه با استفاده از روشهای عددی، تاثیر موقعیت پالس و همچنین پهنای فضایی پالس نوری بر روی پاسخ آشکار ساز نوری بررسی می .گردد

نویسندگان

حمیدرضا مشایخی

گروه فیزیک دانشگاه گیلان

وحید مصلی نژاد

گروه فیزیک دانشگاه گیلان

احسان منبری

گروه فیزیک دانشگاه گیلان

مراجع و منابع این مقاله:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این مقاله را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود مقاله لینک شده اند :
  • H. M. Mashayekhi, ،'Theoretical and Experimental studies of Back-Gated Metal- ...
  • Yang, Cao, Chung, and Morris, " Applied Numerical Methods Using ...
  • نمایش کامل مراجع