طراحی یک PLC نیمه دیجیتال با مشخصات بهینه

سال انتشار: 1384
نوع سند: مقاله کنفرانسی
زبان: فارسی
مشاهده: 2,069

متن کامل این مقاله منتشر نشده است و فقط به صورت چکیده یا چکیده مبسوط در پایگاه موجود می باشد.
توضیح: معمولا کلیه مقالاتی که کمتر از ۵ صفحه باشند در پایگاه سیویلیکا اصل مقاله (فول تکست) محسوب نمی شوند و فقط کاربران عضو بدون کسر اعتبار می توانند فایل آنها را دریافت نمایند.

استخراج به نرم افزارهای پژوهشی:

لینک ثابت به این مقاله:

شناسه ملی سند علمی:

PSC20_035

تاریخ نمایه سازی: 8 آذر 1385

چکیده مقاله:

PLC ها در سه گروه آنالوگ،نیمه دیجیتال و دیجیتال قرار می گیرند . بررسیها نشان می دهد در آینده سیستمهای انتقال انرژی الکتریکی بیشتر نیازمند افزایش ظرفیت انتقال کانالهای داده در سیستمهای PLC می باشند . در این مقالهPLC نیمه دیجیتالی معرفی می شود که ظرفیت کانال داده آن 2 تا 3 برابر PLC های آنالوگ ونیمه دیجیتال ساخته شده تا کنون، خواهد بود . برای اینکه این امر تحقق پیدا کند از مدولاسیونهای چند سطحی استفاده می شود . همچنین برای اینکه مجبور نباشیم برای افزایش ظرفیت، توان بیشتری ارسال کنیم از مدولاسیون PSK یا به عبارت دقیق تر DPSK بهره می گیریم .

نویسندگان

حمیدرضا حافظ عقیلی

پژوهشگاه نیرو ایران

مراجع و منابع این مقاله:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این مقاله را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود مقاله لینک شده اند :