ویژگی های بانک های اطلاعات انرژی

سال انتشار: 1384
نوع سند: مقاله کنفرانسی
زبان: فارسی
مشاهده: 1,397

متن کامل این مقاله منتشر نشده است و فقط به صورت چکیده یا چکیده مبسوط در پایگاه موجود می باشد.
توضیح: معمولا کلیه مقالاتی که کمتر از ۵ صفحه باشند در پایگاه سیویلیکا اصل مقاله (فول تکست) محسوب نمی شوند و فقط کاربران عضو بدون کسر اعتبار می توانند فایل آنها را دریافت نمایند.

استخراج به نرم افزارهای پژوهشی:

لینک ثابت به این مقاله:

شناسه ملی سند علمی:

NEC05_008

تاریخ نمایه سازی: 3 آذر 1385

چکیده مقاله:

در این مقاله به جایگاه و اهمیت بانک های اطلاعات انرژی، ویژگی های سیستم بانک های اطلاعات انرژی و یک نمونه پیشنهادی از سیستم بانک های اطلاعاتی پرداخته است . این ویژگی ها باتوجه به کاربرد بانک های اطلاعاتی در شبکه های کامپیوتری و استفاده مشترک و همزمان کاربران مختلف و امکانات قابل دسترسی آنها در نظر گرفته شده است . در زمینه اطلاعات انرژی مورد نیاز، اطلاعات انواع حامل های انرژی تولیدی و مصرفی، شدت مصرف انرژی و نمودارهای لازم ذکر شده است . در انتهای مقاله نیز یک سیستم پیشنهادی که تحت سیستم عامل شبکه ویندوز 2000 سرور با پایگاه داده ای SQL Server 2000 و برنامه کاربردی اکسس XP تدوین شده است را معرفی می نماید

کلیدواژه ها:

شبکه های کامپیوتری ، ساختار بانک اطلاعاتی Client/Server ، اطلاعات و نمودارانرژی ، برنامه SQL Server و Access

نویسندگان

جواد ذوالفقاری

شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب

مراجع و منابع این مقاله:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این مقاله را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود مقاله لینک شده اند :