درخواست گواهی رسمی نمایه سازی مقاله

پژوهشگر گرامی؛
شما می توانید در این بخش گواهی چاپی نفیس نمایه سازی مقاله خود را که دارای هولوگرام، QR-Code اصالت و لینک استعلام آنلاین می باشد را سفارش دهید تا به صورت چاپ شده بر روی فرم رسمی گواهی سیویلیکا و داخل جلد مربوطه از طریق پست به آدرس شما ارسال شود.
برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید توضیحات کاملتر را از اینجا مطالعه فرمایید.

مشخصات مقاله برای صدور گواهی

گواهی نامه به نام چه کسی صادر شود؟

  • سیده معصومه عرب - تهران ، شهرک غرب ، بلوار شهید فرحزادی ، خیابان شهید حافظی (ارغوان غربی ) پلاک ۷
  • مجتبی یوسفی اصلی
  • نسیم خورشیدیان - شهرک غرب ، بلوار فرحزادی ، خیابان شهید حافظی (ارغوان غربی ) ، پلاک ۴۶، انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور ، دانشکده علوم تغذیخ و صنایع غذایی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، گروه آموزشی علوم و صنایع غذایی
  • مهدی فرهودی - تهران- شهرک غرب- بلوار فرحزادی- خیابان ارغوان غربی- انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور، صندوق پستی: ۴۷۴۱-۱۹۳۹۵ (کد پستی ۱۹۸۱۶۱۹۵۷۳ )، تلفکس: ۲۲۰۸۶۳۴۷-۰۲۱

گواهی به چه زبانی صادر شود؟

برای مقالات فارسی، گواهی نامه نمایه سازی به دو زبان فارسی و انگلیسی قابل ارائه می باشد. صدور گواهی فارسی بر اساس اطلاعات ثبت شده برای مقاله در پایگاه انجام می پذیرد. ولی در صورتی که مقاله شما به زبان فارسی ارائه شده است و علاقه مند به دریافت گواهی به زبان انگلیسی می باشید، باید نام نویسنده و عنوان مقاله را به صورت دقیق به زبان انگلیسی وارد نمایید تا در متن گواهی نامه درج شود.در صورت درخواست گواهی انگلیسی برای مقالات فارسی، مسئولیت صحت ترجمه انگلیسی عنوان و نگارش نام نویسنده برعهده شما خواهد بود.

متن گواهی را کنترل نمایید

پژوهشگر گرامی؛

[نام نویسنده را انتخاب نمایید]

بدین وسیله گواهی می شود مقاله جنابعالی با عنوان «تاثیر فرآیند فشار بالا بر ویژگی های فیلم های بسته بندی مورد استفاده در مواد غذایی» پس از ارزیابی و تایید داوران دبیرخانه "فصلنامه علوم و فنون بسته بندی" که در سال 1394 در دوره 6، شماره 21 برگزار گردیده است، با تعداد 0 صفحه، در پایگاه استنادی سیویلیکا با شناسه ملی: JR_STP-6-21_003 نمایه گردیده است.

ضمن تبریک به مناسبت نمایه شدن مقاله جنابعالی، به استحضار میرساند این گواهی با توجه به اطلاعات ارسالی از طرف دبیرخانه آن ژورنال و اطلاعات مندرج در پایگاه سیویلیکا تهیه شده و صحت مندرجات آن در هر لحظه از طریق لینک زیر و یا اسکن تصویر کد، قابل استعلام است.

با تقدیم احترام و آرزوی موفقیت
پایگاه سیویلیکا

تایید نهایی و پرداخت آنلاین

هزینه صدور و ارسال گواهی نامه چاپی نفیس برای کاربران غیرعضو سیویلیکا 240,000 تومان می باشد. برای ثبت نهایی سفارش صدور گواهی نمایه سازی برای مقاله با مشخصات فوق، ابتدا اطلاعات کامل آدرس و شماره تماس اضطراری را در زیر درج نمایید. با زدن کلید تایید نهایی و پرداخت، شما به درگاه پرداخت بانک هدایت می شوید و پس از پرداخت موفق سفارش شما ثبت می شود.
کد پستی از نظر اداره پست برای ارسال مرسوله ها الزامی است. خواهشمندیم با دقت تکمیل فرمایید.