Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
ورود |عضویت رایگان |راهنمای سایت |عضویت کتابخانه ها

فرم درخواست پشتیبانی

در صورتی که عضو هستید، حتما وارد حساب کاربری خود شوید. در صورت بروز هر گونه مشکل در فایل مقاله دریافت شده، حتما کد پیگیری مقاله مورد نظر را وارد نمایید.

نام:
ایمیل:
شماره تماس:
موضوع درخواست: درخواست ویرایش مقاله نمودارهای کنترل فرایند و زنجیره تحویل
متن پیام:

اطلاعات تماس با بخش پشتیبانی

پژوهشگر گرامی،

از این که در بخش پشتیبانی مجموعه سیویلیکا افتخار راهنمایی و پیگیری مشکل شما را داریم، خوشحالیم. اگر مشکلی در زمینه خدمات پایگاه سیویلیکا پیش آمده است در فرم روبرو به ما ارسال نمایید تا نسبت به رفع مشکل اقدام نماییم.

این اطمینان را به شما می دهیم که حقوق کلیه کاربران سایت در اولویت کاری ما قرار دارد و به هیچ عنوان کوچکترین حقی از کاربران ما نادیده گرفته نمی شود.

به منظور تسریع در روند رسیدگی، خواهشمندیم توضیحات کامل را ارسال فرمایید و اگر قبلا درخواستی را ثبت نموده اید، نیازی به ایجاد تیکت جدید نیست و می توانید از بخش پیامها، پاسخ را از تیکت مربوطه به ما ارسال نمایید.

در صورت نیاز به مشاوره و دریافت اطلاعات دقیق در خصوص نحوه حمایت سیویلیکا از کنفرانسها، خدمات ارائه شده به دبیرخانه ها و ... لطفا با دفتر سیویلیکا تماس حاصل فرمایید:

 • تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۰۰۸۰۴۴ و ۰۲۱۸۸۳۳۵۴۵۱ داخلی ۲ (دو)
 • دسترسی سریع به سایر بخش ها

  در صورتی که درخواست شما مربوط به یکی از موارد زیر می باشد، می توانید مستقیم فرمهای مربوطه را در پایگاه سیویلیکا تکمیل فرمایید تا روند رسیدگی و اقدام سریعتر صورت پذیرد:

  ثبت درخواست حمایت سیویلیکا از کنفرانس

  درخواست نمایه سازی ژورنال

  ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع در سیویلیکا

  پشتیبانی