ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
CIVILICAWe Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
4 اسفند 1399

سخنرانی علمی: نقدی بر سند راهبردی توسعه گردشگری ایران

نشستهای علمی

ثبت نشست جدید

نقدی بر سند راهبردی توسعه گردشگری ایران روز دوشنبه، 4 اسفند، 1399 توسط دانشگاه امام صادق در شهر تهران استان تهران برگزار می شود.

حوزه های تحت پوشش: مدیریت توریسم و گردشگری

برگزار کننده: دانشگاه امام صادق

 در شرایطی که گردشگری یکی از مهترین اهرم های توسعه و مسیری برای تعاملات فرهنگی در جهان است، ظرفیت ها و قابلیت های سرشار فرهنگی، سیاسی و اقتصادی آن در ایران مغفول مانده است. توجه به ظرفیت ها و تصمیمات هوشمندانه در دو سطح حاکمیتی و مردمی می تواند بسترهای بهره برداری پایدار از این صنعت ارزش آفرین و فرهنگی را فراهم سازد. سند راهبردی توسعه گردشگری، یکی از مهمترین اسناد بالادستی است که مسیر حرکت بلندمدت و اقدامات هدفمند جریان ساز را مشخص می کند. این سند که به استناد بند )الف) ماده (۱۰۰) قانون برنامه پنجساله ششم توسعه، به عنوان یکی از تکالیف دولت در شهریورماه ۱۳۹۹ توسط معاون اول محترم رییس جمهوری ابلاغ شد، حاوی مطالبی است که برررسی آن می تواند چگونگی رویکرد سیاستگذاران به صنعت گردشگری کشور را تبیین کند. هسته علمی جهانگردی فرهنگی دانشگاه امام صادق (ع) قصد دارد تا در تاریخ دوشنبه ۴ اسفند ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۰، وبیناری با عنوان نقدی بر سند راهبردی توسعه گردشگری ایران، جهت گیری و محتوای این سند را مورد نقد و بررسی قرار دهد.

معرفی سخنرانان: در این جلسه آنلاین علیرضا رحیمی (مدیر کل برنامه ریزی و حمایت از گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی)، شهاب طلایی (عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق (ع)) و سعید شفیعا (دبیر نشست و عضو هسته علمی جهانگردی فرهنگی دانشگاه امام صادق (ع)) حضور خواهند داشت.

برگزار کننده

زمان و مکان

تاریخ برگزاری:4 اسفند 1399
ساعت برگزاری:10 تا 12
استان: تهران
شهر: تهران
درج در سایت: 30 بهمن 1399 - تعداد مشاهده 52 بار
نقدی بر سند راهبردی توسعه گردشگری ایران

به اشتراک گذاری

پشتیبانی