چهارمین همایش ملی نقش و جایگاه مادر مادرانگی در ایران: چالش ها و چشم اندازها

The fourth national conference on the role and place of motherhood in Iran: challenges and prospects

چهارمین همایش ملی نقش و جایگاه مادر مادرانگی در ایران: چالش ها و چشم اندازها روز سه شنبه، 28 آذر، 1402 لغایت چهارشنبه، 29 آذر، 1402 توسط دانشگاه شهید بهشتی, بنیاد ملی مادر, انجمن روان شناسی بالینی کودک و نوجوان ایران, قطب آسیب شناسی و سلامت خانواده و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

اطلاعات کنفرانس

چهارمین همایش ملی نقش و جایگاه مادر مادرانگی در ایران: چالش ها و چشم اندازها

تاریخ برگزاری: 28 آذر 1402 تا 29 آذر 1402

مهلت ارسال اصل مقالات: 17 آبان 1402
محل برگزاری: تهران
سال برگزاری: 1402
شناسه ملی این کنفرانس: MOTHERCON01

توضیحات کنفرانس

چهارمین همایش نقش و جایگاه مادر: مادرانگی در ایران، با هدف توجه به ابعاد و زوایای مادرانگی در جامعه و فرهنگ ایران برگزار می‌شود. در این همایش، علاوه بر نشست‌های تخصصی و ارائه مقالات به شکل شفاهی و پوستر، برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای دانشجویان و متخصصین، جشنواره، گفت‌وگوهای TED Talkو سایر برنامه‌های جانبی برای مادران و سایر اقشار درنظر گرفته شده است.

این چهارمین همایش با محوریت مادرانگی، با همکاری «بنیاد فرهنگی-بین‌المللی مادر» در دانشکده روان‌شناسی و علوم‌تربیتی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار خواهد شد. نخستین همایش در سال ۱۳۹۵ در دانشگاه شیراز، دومین و سومین همایش در سال‌های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ به ترتیب در «دانشگاه‌ تهران» و «دانشگاه فردوسی مشهد» برگزار گردید. لازم به ذکر است مقرر بود همایش مذکور در سال ۱۳۹۸ در دانشگاه شهید بهشتی برگزار گردد که به دلیل تقارن با همه‌گیری کووید ۱۹ به سال ۱۴۰۲ موکول گردید.

محورهای همایش :

مادرانگی در ادب، هنر و فرهنگ ایرانی
مادرانگی در بستر سیاست گذاری و نظام حقوقی ایران
مادرانگی در عصر اطلاعات و فناوری
مادرانگی و چالشهای سلامتی
فرزندآوری و فرزند پروری
مادرانگی و اشتغال

درج در تقویم: 21 شهریور 1402 - تعداد مشاهده 297 بار