کنفرانس و نمایشگاه تخصصی ترانسفورماتور

کنفرانس و نمایشگاه تخصصی ترانسفورماتور روز چهارشنبه، 9 شهریور، 1401 لغایت پنجشنبه، 10 شهریور، 1401 توسط گروه صنعتي ايران ترانسفو -موسسه تحقيقات ترانسفورماتور ايران و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

اطلاعات کنفرانس

کنفرانس و نمایشگاه تخصصی ترانسفورماتور

محل برگزاری: تهران
سال برگزاری: 1401
شناسه ملی این کنفرانس: SCEX01

توضیحات کنفرانس

 

عرفی کنفرانس

با استعانت از خداوند متعال، "کنفرانس و نمایشگاه تخصصی ترانسفورماتور" با حمایت موثر اهالی صنعت، سازمان‌ها و مجامع علمی و دانشگاهی برگزار خواهد شد. باتوجه به نقش اساسی ترانسفورماتور در شبکه برق، دبیرخانه اجرایی انتظار دارد این همایش با مشارکت متولیان این امر که در یک طیف گسترده و مرتبط با زنجیره طراحی، تولید، مدیریت و اجرا اعم از مدیران، متخصصین، مهندسین، کارشناسان و صاحب نظران می‌باشند، برگزار گردد تا با ارائه جدیدترین مقالات و دستاوردهای علمی و تجربی روز دنیا توسط پژوهشگران و محققین، در راستای ارتقاء سطح علمی در این حوزه و در نهایت افزایش بهره وری گامی استوار برداشته شود.
رویکرد دبیرخانه علمی و اجرایی در برگزاری این برنامه، جلب مشارکت تمامی مراکز علمی، صنعتی و دانشگاهی و دعوت از صاحب نظران برجسته با هدف تعامل علمی از یک سو و همچنین پیشرفت این صنعت می‌باشد.
کنفرانس و نمایشگاه تخصصی ترانسفورماتور توسط شرکت ایران ترانسفو و موسسه تحقیقات ترانسفورماتور ایران برگزار می‌گردد. این کنفرانس در تاریخ ۹ و ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ در محل نیروگاه طرشت در شهر تهران برگزار خواهد شد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برگزاری کنفرانس و نمایشگاه، با دبیرخانه کنفرانس تماس حاصل فرمائید.

 

 

محورهای کنفرانس

 محاسبه و طراحی
مدلسازی
ترانسفورماتورهای هوشمند
پایش وضعیت و مانیتورینگ
حمل و نقل
تجهیزات ترانسفورماتور
مدیریت عمر ترانسفورماتور و چرخه عمر
تعمیرات ترانسفورماتور
راکتورهای AC و DC
ترانسفورماتورهای خاص
ترانسفورماتورهای کم تلفات
ترانسفورماتورهای کم صدا
بازار ترانسفورماتور

درج در تقویم: 9 دی 1398 - تعداد مشاهده 3967 بار