ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
CIVILICAWe Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
28
فروردین

نخستین کنفرانس دو سالانه دبیران زیست شناسی ایران

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

مقالات این کنفرانس تا این لحظه از سوی دبیرخانه برای نمایه سازی ارسال نشده است.

نخستین کنفرانس دو سالانه دبیران زیست شناسی ایران روز پنجشنبه، 28 فروردین، 1399 توسط انجمن زیست شناسی ایران, انجمن علمي آموزشي دبيران زيست شناسي شهر تهران-انجمن زيست شناسي ايران و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

کداختصاصی کنفرانس: BCIBT01
حوزه های تحت پوشش: زیست شناسی عمومی
برگزار کننده: انجمن زیست شناسی ایران, انجمن علمي آموزشي دبيران زيست شناسي شهر تهران-انجمن زيست شناسي ايران و تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: تهران

انجمن علمي آموزشي دبيران زيست شناسي شهر تهران با همكاري انجمن زيست شناسي ايران در «نخستين كنفرانس دو سالانه دبيران زيست شناسي ايران»، فرصتي بي نظير براي ارائه پژوهش هاي شما در تمامي زمينه هاي زيست شناسي از جمله نتايج پايان نامه هاي دكتري و كارشناسي ارشد، اقدام پژوهي، بررسي كتب درسي و واژه هاي نونگاشت و … فراهم آورده است.

اين كنفرانس كه در “دانشگاه تهران” برگزار مي شود تلاش دارد تا صداي گوياي دبيران زيست شناسي كشور بوده و‌ اميدوار است بتواند قدرت اتحاد، منطق گفتار و جسارت علمي دبيران سراسر كشور را در حضور بزرگان اين علم و مسئولان ارشد آموزش و ‌پرورش به نمايش بگذارد. لذا تقاضا ميكنيم ضمن مطالعه موضوعات مطرح شده در پوستر، با ارائه مقالات مفيد و ارزشمند، حضوري فعال در اين كنفرانس داشته باشيد.
لازم به ذكر است كه همكاران محقق و ‌پژوهشگر در مقاطع فوق ليسانس و‌ دكتري ميتوانند با ارتباط بين موضوع پژوهش خود با يكي از موضوعات مطرح شده در كتابهاي درسي نهم، دهم، يازدهم و دوازدهم، نتايج تحقيقات خود را در اين كنفرانس ارائه نمايند.
ضمناً، مجموعه مقالات كنفرانس، ضمن نمايه شدن در “SID،CIVILICA و ISC” در “مجله علمي ترويجي انجمن زيست شناسي ايران” نيز چاپ خواهد شد.
با توجه به اهميت تقويت بنيه پژوهشي دبيران در رتبه بندي معلمان و امتياز شركت در كنفرانس هاي علمي مرتبط در فرم ارزشيابي سالانه دبيران، انتظار مي رود همكاران پژوهشگر و خلاق و دانشجو معلمان عزيز اين فرصت را مغتنم شمرده و با تمام توان در اين رويداد بزرگ علمي شركت نمايند.

مقالات ارسالي بر اساس نظر داوران محترم به دو صورت سخنراني و پوستر پذيرفته مي شود و در پايان جوايز نفيسي به مقالات و پوسترهاي برتر تقديم خواهد شد.

درج در تقویم: 10 آذر 1398 - تعداد مشاهده 4617 بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

وضعیت کنفرانس

برگزارشده

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
28 فروردین 1399
مهلت ارسال اصل مقالات:
1 بهمن 1398
تاریخ اعلام داوری مقالات:
28 اسفند 1398

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع رسانی به دوستان

شما می توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

انجمن علمي آموزشي دبيران زيست شناسي شهر تهران-انجمن زيست شناسي ايران
پشتیبانی