ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید
CIVILICAWe Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
18
اردیبهشت

اولین کنفرانس ملی دوام بتن

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

اولین کنفرانس ملی دوام بتن در تاریخ 18 اردیبهشت 1397 تا 19 اردیبهشت 1397 توسط انجمن بتن ایران, انجمن بتن ايران و تحت حمایت سیویلیکادر شهر تهران برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

کداختصاصی کنفرانس: NCCD01
حوزه های تحت پوشش: مهندسی سازه، مهندسی عمران (عمومی)
برگزار کننده: انجمن بتن ایران, انجمن بتن ايران و تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: تهران

اولين كنفرانس ملي دوام بتن 18 و 19 ام ارديبهشت در مركز تحقيقات راه مسكن و شهرسازي به همت انجمن بتن ايران برگزار خواهد شد.

 

اين كنفرانس به منظور آشنايي بيشتر جامعه مهندسي با دانش روز جهان و ايران در حوزه ساخت و نگهداري سازه‌هاي بتني با رويكرد دوام با محور هاي دوام در شرايط محيطي مختلف، مصالح مناسب براي بهبود دوام، مكانيزم هاي آسيب ديدگي بتن، طراحي بر اساس دوام و عمر بتن، روش هاي آزمايش و بازرسي بتن،روش هاي پايش خرابي، تعمير و تقويت بتن و تجربيات اجرايي برگزار خواهد شد.

ضمناً در اين كنفرانس برنامه‌هاي متنوعي براي آشنايي علمي و عملي مهندسين با موضوعات مختلف در قالب كارگاه‌هاي تخصصي و علمي، نمايشگاه جنبي، سخنراني‌هاي فني توسط متخصصين برجسته كشور و همچنين جمعي از متخصصان دانشگاهي و اجرايي دنيا برنامه‌ريزي شده است.

 

درج در تقویم: 20 آبان 1398 - تعداد مشاهده 1073 بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
18 اردیبهشت 1397 تا 19 اردیبهشت 1397

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع رسانی به دوستان

شما می توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

انجمن بتن ايران
پشتیبانی