ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
ورود |عضویت رایگان |راهنمای سایت |عضویت کتابخانه ها
14
اسفند

اولین کنفرانس ملی فناوری های نوین در مهندسی عمران

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

مقالات این کنفرانس تا این لحظه از سوی دبیرخانه برای نمایه سازی ارسال نشده است.

اولین کنفرانس ملی فناوری های نوین در مهندسی عمران روز چهارشنبه، 14 اسفند، 1398 توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبد کاووس, دانشگاه آزاد اسلامي واحد گنبدكاووس و تحت حمایت سیویلیکا در شهر گنبد کاووس برگزار گردید. این همایش تحت حمایت سیولیکا بوده است و به محض اتمام مراحل نمایه سازی، مقالات آن از طریق همین پایگاه منتشر خواهد شد.

کداختصاصی کنفرانس: ATCE01
حوزه های تحت پوشش: مهندسی عمران و سازه، مهندسی سازه، مهندسی عمران (عمومی)
برگزار کننده: دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبد کاووس, دانشگاه آزاد اسلامي واحد گنبدكاووس و تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: گنبد کاووس

امروزه با توجه به روند افزايش ساخت و سازه ضرورت معرفي و استفاده از فناوري هاي نوين در صنعت ساختمان و سازه هاي عمراني كشور بيشتر از گدشته احساس مي شود.  در اين راستا، ارتقاي سطح علمي و تخصصي جامعه مهندسي كشور و آشنايي با سيستم هاي و فناوري هاي نوين امري اجتناب نا پذير است. پيدايش و ظهور فناوري هاي نوين مي تواند روند ساخت را بهبود ببخشد و مي تواند منجر به حل بسياري از مشكلات كشور در حيطه ساخت و ساز شود. از اين رو، دانشگاه آزاد اسلامي واحد گنبد كاووس با همكاري برخي از دانشگاه ها و دستگاه هاي اجرايي اقدام به برگزاري اولين كنفرانس ملي فناوري هاي نوين در مهندسي عمران نموده است. 

 

محورهاي همايش:


1) مهندسي عمران
آسيب سازي و مقاوم سازي سازه ها- روش هاي عددي در مهندسي عمران- فناوري هاي نوين در مهندسي عمران- مديريت ساخت، مهندسي زلزله و ديناميك سازه ها- مهندسي سازه هاي هيدروليكي و دريايي- مهندسي و مديريت منابع آب- نقشه برداري، ژئودزي و ژئوماتيك- سازه هاي بتني و فولادي- مهندسي راه، حمل و نقل و ترافيك- مهندسي محيط زيست و توسعه پايدار.

2) عمران و توسعه پايدار شهري
مهندسي عمران و توسعه پايدار- برنامه ريزي، مديريت و طراحي شهري- حمل و نقل و زيرساخت هاي شهري- شهرسازي و توسعه شهري پايدار.

3) مصالح و سازه هاي نوين در مهندسي عمران
فناوري هاي نوين در صنعتي سازي ساختمان- يافته هاي جديد در تحليل، طراحي و اجراي سازه هاي سبك- سيستم هاي سازه اي، اعضا و يا اتصالات نوين در ساختمان- روش ها و يا مصالح جديد در مقاوم سازي سازه ها- كاربردهاي نوين مصالح و قطعات سبك در مهندسي عمران- توليد و كاربرد بتن هاي ويژه.

4) مهندسي ساخت و ارزيابي پروژه هاي عمراني
نقش مديريت پروژه در تامين شاخصه هاي كمي و كيفي اجراي پروژه هاي عمراني- ارزيابي آسيب پذيري و روش هاي بهسازي، مقاوم سازي، تعمير و تقويت سازه ها- ارزيابي روش هاي مختلف احداث سازه هاي بتني و فولادي- مهندسي ارزش در پروژه هاي عمراني.

5) فناوري هاي نوين در ساخت و ساز شهري
كاربرد فناوري هاي نوين در بهسازي و نوسازي بافت هاي فرسوده شهري.

6) كاربرد فناوري هاي نوين در صنعت ساختمان
 مشكلات پيش رو ، تجربيات كشورهاي پيشرفته و صنعتي- كاربرد فناوري ها نوين در هوشمند سازي ساختمان- ساختمان هاي هوشمند- كاربرد فناوري هاي نوين در ساختمان هاي شهري. 

7) اقليم ساختمان و بهينه سازي مصرف انرژي
راهكارهاي نوين در مهندسي ساختمان جهت مقابله با اثرات منفي تغييرات اقليمي در جهت كاهش مصرف انرژي- چگونگي نقش مهندسان طراح اعم از معماري، عمران و تاسيسات در جهت بهره گيري بيشتر از منابع انرژي اقليمي در منظقه در جهت طراحي بهنيه ساختمان.

8) مهندسي زلزله، سازه و ژئوتكنيك
آسيب پذيري و بهسازي لرزه اي، راهكارهاي به صرفه اقتصادي در بهسازي لرزه هاي سازه ها- سيستم هاي هوشمند و هشدار سريع زلزله- بافت شهري در مناطق زلزله خيز. 

9) مهندسي تخريب در صنعت ساختمان
انواع روش ها و تكنيك هاي تخريب ساختمان ها وسازه ها- مباني و اصول مهندسي تخريب، مديريت و نظارت تخريب.

درج در تقویم: 13 مهر 1398 - تعداد مشاهده 5766 بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

وضعیت کنفرانس

برگزارشده

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
14 اسفند 1398
مهلت ارسال اصل مقالات:
25 بهمن 1398
تاریخ اعلام داوری مقالات:
1 اسفند 1398
مهلت ثبت نام در کنفرانس:
5 اسفند 1398

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع رسانی به دوستان

شما می توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

دانشگاه آزاد اسلامي واحد گنبدكاووس
پشتیبانی