ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید
CIVILICAWe Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
12
اردیبهشت

اولین همایش بین المللی و سومین همایش ملی تازه های پژوهش در علوم ورزشی

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

اولین همایش بین المللی و سومین همایش ملی تازه های پژوهش در علوم ورزشی در تاریخ 12 اردیبهشت 1398 تا 13 اردیبهشت 1398 توسط دانشگاه محقق اردبیلی, دانشگاه محقق اردبيلي و تحت حمایت سیویلیکادر شهر اردبیل برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

کداختصاصی کنفرانس: SPORTC03
حوزه های تحت پوشش: علوم سلامت (پزشکی)، ورزش و تربیت بدنی
برگزار کننده: دانشگاه محقق اردبیلی, دانشگاه محقق اردبيلي و تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: اردبیل

در دنياي معاصر، ورزش به عنوان پديده ­اي موثر در همه­ ي ابعاد زندگي انسان­ها، اهميت ويژه ­اي يافته است. ارتباط فعاليت­هاي بدني و ورزش با علوم مختلف زمينه­ هاي جديدي را براي مطالعه­ ي انسان فرا هم كرده و گستردگي مطالب و مسائل مرتبط با ورزش و تربيت بدني به حدي است كه نياز به علوم تخصصي و مطالعات ويژه را ايجاد كرده است. بدون شك ارتباط بين علوم انساني و پايه در امر توسعه ­اي ورزش بر كسي پوشيده نيست  و مشاركت و هم انديشي در يافتن راه هاي جديد براي بهبود و توسعه ورزش كشور در ابعاد كمي و كيفي، كسب موفقيت در عرصه­ هاي ملي و بين المللي را فراهم خواهد ساخت. گروه تربيت بدني دانشكده علوم تربيتي و روان­شناسي دانشگاه محقق اردبيلي در راستاي رسالت علمي خود و در جهت فراهم نمودن فضاي علمي و تخصصي در تازه ­هاي پژوهش در علوم ورزشي، اقدام به برگزاري اين همايش ملي نموده است.

همايش و كارگاهي هاي برگزار شده در آن با همكاري انجمن علمي تربيت بدني و علوم ورزشي انجام مي گردد.

درج در تقویم: 8 مرداد 1398 - تعداد مشاهده 2124 بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
12 اردیبهشت 1398 تا 13 اردیبهشت 1398
مهلت ثبت نام در کنفرانس:
12 اردیبهشت 1398

تاریخچه کنفرانس

لیست زیر سایر دوره های ثبت شده برای اولین همایش بین المللی و سومین همایش ملی تازه های پژوهش در علوم ورزشی را نمایش می دهد:

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع رسانی به دوستان

شما می توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

دانشگاه محقق اردبيلي
پشتیبانی