ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
CIVILICAWe Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
2
بهمن

شانزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

شانزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع روز چهارشنبه، 2 بهمن، 1398 لغایت پنجشنبه، 3 بهمن، 1398 توسط دانشگاه الزهرا, دانشگاه الزهرا(س) و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار گردید.

کداختصاصی کنفرانس: IIEC16
حوزه های تحت پوشش: مهندسی صنایع
برگزار کننده: دانشگاه الزهرا, دانشگاه الزهرا(س) و تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: تهران

معرفي كنفرانس:

كنفرانس هاي بين المللي مهندسي صنايع سالانه با همكاري دانشكده هاي مهندسي صنايع برجسته كشور و همچنين دانشگاه ها و نهادهاي علمي، پژوهشي و اجرايي مختلف بين المللي برگزار مي شود. شانزدهمين دوره اين كنفرانس ها با محوريت تحول ديجيتال (Digital Transformation) در روزهاي 2 و3 بهمن ماه سال 1398 به ميزباني دانشگاه الزهرا برگزار خواهد شد.
 

  • تحول ديجيتال (Digital Transformation)

تحول ديجيتالي شامل مجموعه اي از تحولات عميق و تغييرات سازمان ها و كسب و كارها مي باشد؛ اين تحول در حوزه فعاليت ها، فرآيندها، توانايي ها و مدل هاي كسب و كار، به سازمان ها اجازه مي دهد تا بتوانند از فرصت هاي ناشي از توسعه و ترويج فناوري و تغييرات حاصل شده ناشي از توسعه آن ها در جوامع بشري استفاده كرده و از آن ها در راستاي استراتژي ها و اولويت هاي خود بهره بگيرند.
 

  •  بانكداري ديجيتال (Digital Banking)

بانكداري ديجيتال، استفاده از فناوري براي اطمينان از يكپارچگي ابتدا تا انتهاي پردازش تراكنش‌ها يا عمليات بانكي است. عملياتي كه با درخواست مشتري آغاز شده، حداكثر بهينه‌سازي در آن لحاظ شده؛ براي مشتري در دسترس بودن، سودمندي و صرفه؛ و براي بانك كاهش هزينه‌هاي عملياتي، عاري از خطا و خدمات بهبود يافته را به ارمغان مي‌آورد.
 

  • بيمه ديجيتال (Digital Insurance)

پلت فرم بيمه با وجود اطلاعات مبتني بر داده ها، بيمه گران، بانك ها، كارگزاران و ساير شركت ها را قادر مي سازد تا راه حل هاي كامل بيمه را براي مشتريان خود در بالاترين سرعت ارائه دهند. با هدايت مشتريان به محصولات مربوطه در سايت، شركت بيمه مي تواند به صورت ديجيتالي در فرصت هاي متقابل فروش يا تجديد نظر شركت كند. وجود داده هاي بهتر و دقيق تر ديجيتالي براي ارزيابي هاي قانوني و قيمت گذاري ريسك داده ها استفاده مي شوند. 
 

  • مراكز خرده فروشي و خريد و فروش ديجيتال (Digital Retailing and Shopping)

در خرده فروشي ديجيتال با استفاده از رويكرد مشتري محور در كل فرآيند فروش خود گردش كار و رضايت مشتري در همه زمان ها افزايش مي يابد. موفقيت خرده فروشي ديجيتال بستگي به ناديده گرفتن رفتارهاي معمول به نفع استفاده از فرصت هاي پيش آمده براي ايجاد رابطه دارد. در خرده فروشي ديجيتال اگر وفاداري داراي اولويت بالاتري نسبت به حجم باشد، مزاياي پايدار بيشتري در كوتاه مدت و بلند مدت خواهيد داشت.
سه جزء تركيبي ايجادكننده مراكز فروش ديجيتال مي باشند: جذابيت و ايجاد سرگرمي، خريد خودكفا در مراكز پرجمعيت و تعداد كارگران، املاك و مستغلات و هزينه هاي ساخت كم. اين مراكز طيف وسيعي از محصولات، خدمات و سرگرمي هاي مناسب را با نصب و راه اندازي در تلفن هاي همراه نيز ارائه مي دهند.
 

  • غذا و نوشيدني ديجيتال (Digital Food and Beverage)

صنايع غذايي و آشاميدني توليدي با توجه به تقاضاي مشتري طراحي مي شوند. هماهنگي مطلوب فرآيندهاي مرتب سازي، ساخت و بسته بندي، توليد را قادر مي سازد به طور انعطاف پذير به درخواست مشتريان واكنش نشان دهند. اين رويكرد باعث مي شود مشتريان خواسته هاي فردي شيك خود را برآورده كنند.
 

  • رسانه هاي ديجيتال (Digital Media)

رسانه هاي ديجيتالي تركيبي از فناوري و محتوا هستند و توليد محصولات رسانه هاي ديجيتال نيازمند تيم هاي حرفه اي با مهارت هاي گوناگون، از جمله مهارت هاي فني، مهارت هاي هنري، مهارت هاي هماهنگي تحليلي و توليد است. رسانه ديجيتال محتواي ديجيتالي است كه مي تواند از طريق اينترنت يا شبكه هاي كامپيوتري انتقال يابد. اين محتوا مي تواند شامل متن، صدا، ويدئو و گرافيك باشد. 
 

  • پليس ديجيتال (Digital Police)

وجود يك سرويس ارتباطي ديجيتال شناخته شده و قابل اعتماد بين مردم كه تضمين مي كند پليس در تمام فضاي ديجيتال مطلع و فعال مي باشد. گزارش و رديابي آنلاين (كمك به بهبود پاسخ پليس و كيفيت حمايت از قربانيان) و آگاهي كامل براي انجام معاملات مالي آنلاين (مانند مجوز سلاح گرم يا جريمه مجازات) از جمله موارد پليس ديجيتال مي باشد.
 

  •  زنجيره تامين ديجيتال(Digital Supply Chain)

زنجيره اي است كه پايه آن براساس توانايي هاي وب فعال است. بسياري از زنجيره هاي عرضه از تركيبي از فرآيندهاي مبتني بر كاغذ و مبتني بر فناوري اطلاعات استفاده مي كنند. يك زنجيره تأمين ديجيتال واقعي فراتر از اين مدل تركيبي است كه به طور كامل بر روي قابليت اتصال، ادغام سيستم و قابليت توليد اطلاعات «اجزاي هوشمند» سرمايه گذاري مي كند.
 

  • سلامت ديجيتال(Digital Healthcare)

سلامت ديجيتال مردمان را براي پي‌گيري، مديريت، و بهبود سلامت، معيشت و زندگي پربارتر خود، خانواده و جامعه توانمند مي‌كند. سلامت ديجيتال مي‌تواند كمبودهاي خدمات سلامت را پوشش دهد و دسترسي به آن خدمات را افزايش و هزينه‌هايشان را كاهش داده و پزشكي را دقيقتر و منطبق بر نيازهاي اشخاص كند.
 

  •  آموزش ديجيتال (Digital education)

آموزش ديجيتال استفاده نوآورانه از ابزار و فن آوري هاي ديجيتال در طول آموزش و يادگيري است و اغلب به عنوان آموزش پيشرفته فن آوري (TEL) يا آموزش الكترونيكي ياد مي شود. آموزش ديجيتال، به ويژه در قالب برنامه هاي يادگيري تركيبي، در حال رشد است و در محيط هاي يادگيري تركيبي از جمله محاسبات ابري، سيستم هاي مديريت يادگيري، محتواي باز و يادگيري تلفن همراه پشتيباني مي شود.

 

محورهاي همايش:

ساخت و توليد
فناوري اطلاعات و مهندسي صنايع
تكنيك هاي بهينه سازي و الگوريتم ها
مكانيابي و تخصيص
لجستيك و زنجيره تامين
كنترل كيفيت، قابيلت اطمينان و شبيه سازي
مهندسي سيستم هاي سلامت
سيستم هاي مديريت
خدمات مالي و اقتصادي
مهندسي صنايع و سازمان هاي خدماتي
مهندسي صنايع و نفت، پتروشيمي و نساجي

درج در تقویم: 18 تیر 1398 - تعداد مشاهده 10979 بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
2 بهمن 1398 تا 3 بهمن 1398
مهلت ارسال اصل مقالات:
1 مهر 1398

تاریخچه کنفرانس

کنفرانسهای مرتبط

کنفرانسهای زیر از نظر موضوعی مشابه شانزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع هستند:

اطلاع رسانی به دوستان

شما می توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

دانشگاه الزهرا(س)

ساختار سازمانی

ریاست افتخاری کنفراس
مهدی سیف برقی
دبیر علمی
پرویز فتاحی
پشتیبانی