ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
CIVILICAWe Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
19
تیر

نهمین کنفرانس آسیب شناسی مدیریت منابع انسانی

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

نهمین کنفرانس آسیب شناسی مدیریت منابع انسانی روز چهارشنبه، 19 تیر، 1398 لغایت پنجشنبه، 20 تیر، 1398 توسط مركز توسعه آموزش هاي مديريت آزما پارسيان (تاماپ) و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

کداختصاصی کنفرانس: HAPCO09
حوزه های تحت پوشش: مدیریت (عمومی)
برگزار کننده: مركز توسعه آموزش هاي مديريت آزما پارسيان (تاماپ) و تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: تهران

مديريت منابع انساني به منزله مديريت و نظارت كامل بر تمام اعضاي فيزيكي و احساسي سازمان مي باشد، و هر كدام از كاركنان با توانايي ها و رويكردهاي عاطفي مختلف به فعاليت در سازمان مي پردازند، لذا به كنكاو در شاخه هاي مختلف مديريت منابع انساني در كنفرانس هاي پيشين پرداخته ايم. تاكيد بر اين است كه مهم ترين مسير جهت رسيدن به منابع انساني ارزشمند، بدون برنامه ريزي بلند مدت، زيرساخت ها، شخصيت و برندسازي سازمان ممكن نيست. لذا در (نهمين كنفرانس آسيب شناسي مديريت منابع انساني) كه مقرر است در روزهاي چهارشنبه و پنج شنبه مورخ 19 و 20 تير 1398 (از ساعت 08:30 صبح لغايت 16 عصر) در تهران-دانشگاه الزهرا برگزار گردد، در نظر داريم تا در مجمع مديران منابع انساني سازمان هاي پيشرو به بررسي، آسيب شناسي و راه حل شناسي چالش هاي جديدي از مديريت منابع انساني بپردازيم. و اميدواريم نتيجه آن به خط مشي و قانون گذاري در اين حوزه بيانجامد. روز اول كنفرانس(19 تير)، انحصاراً به مباحث (علمي تخصصي)، و روز دوم كنفرانس(20 تير) به (انتقال تجربيات موفق-مطالعه موردي) پرداخته خواهد شد. 

درج در تقویم: 21 فروردین 1398 - تعداد مشاهده 4617 بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
19 تیر 1398 تا 20 تیر 1398

تاریخچه کنفرانس

لیست زیر سایر دوره های ثبت شده برای نهمین کنفرانس آسیب شناسی مدیریت منابع انسانی را نمایش می دهد:

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع رسانی به دوستان

شما می توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

مركز توسعه آموزش هاي مديريت آزما پارسيان (تاماپ)
پشتیبانی