ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
CIVILICAWe Respect the Science
ناشر تخصصی کنفرانسهای ایران
3
آبان

ششمین همایش ملی بزرگداشت ابوالفضل بیهقی

صفحه اول تقویم

راهنمای دبیرخانه

ششمین همایش ملی بزرگداشت ابوالفضل بیهقی روز دوشنبه، 3 آبان، 1395 توسط دانشگاه حکیم سبزواری, دانشگاه حكيم سبزواري و تحت حمایت سیویلیکا در شهر داورزن برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

کداختصاصی کنفرانس: BAYHAGI06
حوزه های تحت پوشش: ادبیات
برگزار کننده: دانشگاه حکیم سبزواری, دانشگاه حكيم سبزواري و تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: داورزن

مدير علمي اين همايش در گفت وگو با روابط عمومي دانشگاه  اظهار داشت: همايش مذكور(بارويكرد روايت شناسي) ۳ آبان ماه سال جاري ،  به مناسبت اول آبان روز ملي بزرگداشت بيهقي با حضور  محققان، پژوهشگران، استادان ،دانشجويان و دوستداران  اين مورخ و نويسنده معروف ايراني برگزار مي شود

دكتر مهيار علوي مقدم، رئيس دانشكده ادبيات و علوم انساني دانشگاه حكيم سبزواري آشنايي با تحقيقات جديد در حوزه مطالعات مربوط به  تاريخ بيهقي ، واكاوي جنبه هاي روان شناختي تاريخ بيهقي، بررسي پيوندهاي فرهنگي و هنري تاريخ بيهقي در دوره معاصر و تشويق و ترغيب پژوهشگران به گسترش و تعميق تحقيقات علمي در حوزه ادبيات و نثر بيهقي  را از اهداف اين همايش ذكر كرد. 

وي با تاكيد بر اينكه ششمين همايش ملي بيهقي در سطح ملي برگزار مي شود يادآور شد:مخاطبان اين  همايش  استادان  و اعضاي هيات علمي و دانشجويان زبان و ادبيات فارسي و دوستداران اين اديب مورخ مي باشند.

مدير علمي ششمين همايش ملي بيهقي پايان فراخوان ارسال مقالات همايش در نيمه تيرماه سال جاري عنوان كرد و افزود: پس از داوري مقالات، هيات داوران ۵۵ مقاله را براي ارائه  در كتاب الكترونيكي اين همايش انتخاب كرده اند.

دكتر علوي مقدم ياد آور شد: اين همايش يك روزه در دو نوبت صبح و عصر برگزارمي شود.

اين مقام مسئول، ارائه شش سخنراني از سوي استادان و پژوهشگران ادبيات بيهقي و بيهقي خواني وارائه دوميز گرد درباره روايت شناسي در تاريخ بيهقي و جايگاه بيهقي در دنياي معاصر وجامعه را از برنامه هاي اين همايش در نوبت صبح و برگزاري دو ميزگرد با حضور بيهقي پژوهان و رونمايي از نرم افزار چكيده مقالات ششمين همايش ملي بيهقي را از برنامه هاي نوبت عصر اين همايش عنوان كرد.

رئيس دانشكده ادبيات و علوم انساني دانشگاه حكيم سبزواري تصريح كرد: افتتاحيه ششمين همايش ملي بزرگداشت ابوالفضل بيهقي صبح دوشنبه ۳ آبان در تالار همايش هاي بين المللي بيهقي دانشگاه حكيم سبزواري (ازساعت ۱۰ تا۱۲٫۳۰)و اختتاميه آن عصر همان روز در تالار كاشفي اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان سبزوار(ازساعت ۱۸تا۲۱٫۳۰) برگزار مي شود.

درج در تقویم: 24 آذر 1397 - تعداد مشاهده 1327 بار

اعتبار کنفرانس

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

تاریخهای مهم

تاریخ برگزاری:
3 آبان 1395

کنفرانسهای مرتبط

اطلاع رسانی به دوستان

شما می توانید با تکمیل این فرم، اطلاعات این کنفرانس را در اختیار همکاران خود نیز قرار دهید

به اشتراک گذاری

برگزار کننده

دانشگاه حكيم سبزواري
پشتیبانی